Neler Yeni

100bin TL'ye ısınmayan yüksek performanslı, 4080li laptop önerir misiniz ?

asko56

80+ Silver
Artan para ile soğutucu almayı düşünüyorum veya oyunlar için kolda alabilirim
zaten 12 bin tl farka baya bir şey alırsınız hatta laptop un yanıan xbox series s alırsınız 2.el onun joistigini hem xbox hem laptop da kullanırsın :D

Doruk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doruk Erçelen
zaten 12 bin tl farka baya bir şey alırsınız hatta laptop un yanıan xbox series s alırsınız 2.el onun joistigini hem xbox hem laptop da kullanırsın :D
Mantıklı teşekkür ederim

Hleu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil
Merhaba ben acer predator önerirdim ama şuanda piyasada yok 18 inç olana 90 bin e var legion önermem çünkü pahalı yurtdışına göre ben kendim 4080 asus g18 kullanıyorum memnunum g17 önemişler ama g17 lerin ekran kalitesi bir tık düşük diye biliyorum asusdan menunum önceden asus kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.Amd daha iyi sıcaklık konusundada ben g18 mi şuan undervolt yaparak kullanıyorum 80 dereceyi öğlen saatlerinde sıcakken görüyorum sadece 16 inçler tabii ki biraz daha ısınır.

Doruk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doruk Erçelen
Merhaba ben acer predator önerirdim ama şuanda piyasada yok 18 inç olana 90 bin e var legion önermem çünkü pahalı yurtdışına göre ben kendim 4080 asus g18 kullanıyorum memnunum g17 önemişler ama g17 lerin ekran kalitesi bir tık düşük diye biliyorum asusdan menunum önceden asus kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.Amd daha iyi sıcaklık konusundada ben g18 mi şuan undervolt yaparak kullanıyorum 80 dereceyi öğlen saatlerinde sıcakken görüyorum sadece 16 inçler tabii ki biraz daha ısınır.
Asus rog strix scar da çok sıkıntı var diyorlar ama mesela ışık problemi , coil whine ve şarjdayken şarj azalması problemi hiç yaşamadın mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,133
Üyeler
152,619
Son üye
spectral799
Top Bottom