Neler Yeni

Öneri 100tl ye klavye önerileri

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
mahmut
Bütçe
100
Yeni bir klavye almak istiyorum, ancak çok fazla alternatif olduğu için kararsızım.
Aradığım özellikler.
kablolu/kablosuz > fark etmez.
Dizilim > Türkçe Q
Mekanik > fark etmez.
Switch türü > fark etmez.
Multimedya tuşları > kesinlikle olacak, fn+... Veya tek tuşla(varsa) olacak şekilde.
RGB > fark etmez.
Bilek desteği > fark etmez.
Tuşları küçük olmasın.
Makro tuşları > fark etmez.
Anti-Ghosting > olacak.
Ses seviyesi > aşırı sessiz br şeye ihtiyacım yok ancak sessiz olması önemli.
Masaüstü bir PC topladığımda ilk klavyem Vatan'dan 20 TL'ye aldığım kalvyeydi. 1.5 sene kadar tam bilmiyorum kullandıktan sonra Rampage KB r-63'e geçtim(İncehesap'tan 70'e almıştım),soldan görev yöneticisi açılmıyordu burada post açtımmı hatırlamıyorum, makro tuşuna g. Yöneticisini atayarak kullanıyordum, çok kullanılan tuşlardan S, D, Shift, C zamanla soyuldu, şu anda da tutarsız çalışıyor, kablosunda bir yerde temassızlık var ancak nerede olduğunu bulamadım. Ancak bazen kolumu değdirdiğimde bile gidiyordu. Oyun oynarken oldukça sıkıntılı bir durum. O yüzden klavye değiştirmek istiyorum. Mekanik klavyeleri merak etmiyor değilim. Önerilerinizi bekliyorum. Hem az hem de yoğun miktarda tuş basmam gereken oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum, 100TL'yi çok geçmezse memnun olurum.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
alacağınız oyun klavyesinin 30 liralık klavyeden tek farkı ışıkları olur, ucuz bir klavye al eline para geçince güzel bir mekanik klavye al bence.

Wade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alperen Cengiz
Yeni bir klavye almak istiyorum, ancak çok fazla alternatif olduğu için kararsızım.
Aradığım özellikler.
kablolu/kablosuz > fark etmez.
Dizilim > Türkçe Q
Mekanik > fark etmez.
Switch türü > fark etmez.
Multimedya tuşları > kesinlikle olacak, fn+... Veya tek tuşla(varsa) olacak şekilde.
RGB > fark etmez.
Bilek desteği > fark etmez.
Tuşları küçük olmasın.
Makro tuşları > fark etmez.
Anti-Ghosting > olacak.
Ses seviyesi > aşırı sessiz br şeye ihtiyacım yok ancak sessiz olması önemli.
Masaüstü bir PC topladığımda ilk klavyem Vatan'dan 20 TL'ye aldığım kalvyeydi. 1.5 sene kadar tam bilmiyorum kullandıktan sonra Rampage KB r-63'e geçtim(İncehesap'tan 70'e almıştım),soldan görev yöneticisi açılmıyordu burada post açtımmı hatırlamıyorum, makro tuşuna g. Yöneticisini atayarak kullanıyordum, çok kullanılan tuşlardan S, D, Shift, C zamanla soyuldu, şu anda da tutarsız çalışıyor, kablosunda bir yerde temassızlık var ancak nerede olduğunu bulamadım. Ancak bazen kolumu değdirdiğimde bile gidiyordu. Oyun oynarken oldukça sıkıntılı bir durum. O yüzden klavye değiştirmek istiyorum. Mekanik klavyeleri merak etmiyor değilim. Önerilerinizi bekliyorum. Hem az hem de yoğun miktarda tuş basmam gereken oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum, 100TL'yi çok geçmezse memnun olurum.
Hocam nasıldır bilmiyorum hiçbir fikrim yok ancak reklamını görmüştüm yarın Şok Marketlere gelecekti sanırım.

Wade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alperen Cengiz

Wasp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Miraç Akkaş
Hocam bu fiyata klavye almaktansa parayı çöpe atarım daha iyi benim 300'e aldığım ogre bile tırt çıktı o yüzden bütçenizi arttırın ve güzel bir mekanik klavye ya da logitech g213 alın fiyatını hak eden bir klavye. Şuan alacağınız 100 liralık klavye maximum 3 ay kadar götürür eğer acil klavyeye ihtiyacınız varsa alın 20 liralık bir ofis klavyesi para biriktirin sonrasında güzel bir klavye alın benim önerim budur.

Top Bottom