Neler Yeni

10400f işlemci ile 5600xt sapphire pulse ve 10400f işlemci ile asus rog strix 2060

waizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Baran

ile aşağıdaki sistem arasında kararsız kaldım sinerji sisteminde kasayı msi mag 100r yaparak alıcam eğer alırsam sizce hangisini almalıyım ? Alternatif sistem öneriniz var ise attığınız sistemleri de değerlendiririm

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
İkisinin de kötü noktaları var. Vatan'da ki sistemin SSD'si ısınma sorunlu, kasa ve psu pek iyi değil. Sinerji'dekinde ise SHP650 v2 pek iyi bir seri değil ve 5600XT'nin driver sorunları var.

waizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisinin de kötü noktaları var. Vatan'da ki sistemin SSD'si ısınma sorunlu, kasa ve psu pek iyi değil. Sinerji'dekinde ise SHP650 v2 pek iyi bir seri değil ve 5600XT'nin driver sorunları var.
hangisini almak daha sağlıklı olur peki ?

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
hangisini almak daha sağlıklı olur peki ?
Eğer vatandan alırken kasa - ssd - psu değiştirerek alırsanız (ki pc toplama yerinde farkı ödeyerek değiştirebiliyor diye duymuştum) o daha sağlıklı olabilir. 5600XT'ye güven olmaz. Oyun anında kimse mavi ekran - çökme yemez istemez değil mi?

waizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer vatandan alırken kasa - ssd - psu değiştirerek alırsanız (ki pc toplama yerinde farkı ödeyerek değiştirebiliyor diye duymuştum) o daha sağlıklı olabilir. 5600XT'ye güven olmaz. Oyun anında kimse mavi ekran - çökme yemez istemez değil mi?
teşekkürler

Top Bottom