Neler Yeni

Öneri 10Gb altı offline oyun önerisi?

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf
Merhabalar 4 gün civarı internetim az olacak sadece telefondan az bir şey kullanabiliyorum sınırsız int olan biryerden telefona oyunu indirip eve gittiğimde pcye atacam 10gb altı oyun önerir misiniz? (OFFLİNE)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,882
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhabalar 4 gün civarı internetim az olacak sadece telefondan az bir şey kullanabiliyorum sınırsız int olan biryerden telefona oyunu indirip eve gittiğimde pcye atacam 10gb altı oyun önerir misiniz? (OFFLİNE)
Nfs Carbon,Nfs Underground 2 Nfs Most wanted

JackieTR

80+ Bronze
medal of honor 2010 - ara ara bazen indirip oynarım güzel oyundur direk aksiyon ile çatışmaya başlıyoruz.

serious sam serisi ve özellikle serious sam 3 - tavsiye edebilirim garip garip yaratıklar öldürüp bir sürü silahlar ile önüne gelene ateş ediyorsun. hala daha eski oyunlar piyasa da var mı bilmiyorsam yoksa korsan indire bilirsin. Zaten güncel 3 ile 4 oyununu korsan koruması var belirli bir oynamadan sonra seni oyun engelliyor. 16 kişiye kadar tüm seride coop desteği var. yanında arkadaşın pc filen varsa lan kablosu ile coop şeklinde dala biliyorsun.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
max payne 1 + max payne 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,420
İsim
Murat Orhan
subnautica aşırı sarıyor

Top Bottom