Neler Yeni

Oyun İndi̇rme Hakkinda Bi̇lgi̇ Ve Oyun Önerisi

TİTAN.

80+ Platinum
Yanlış Bilgilendirme, Korsan Oyun PC Ömrünü Azaltmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 Yıldır Torrent Kullanıyorum, Herhangi Bir Sıkıntı Yaşamadım. Sadece Parama Değecek Veya Paramın Yettiği Oyunları Alıyorum. Misal RDR2.

Torrent PC Ömrünü Kısaltır Diyen Arkadaşlar Neye Dayanarak Söylüyor Acaba , Kanıtlarlarsa Sevinirim.
Kendi ağzınla diyorsun virüs diye ve işin içine kul hakkıda giriyor

lydran

80+
Kendi ağzınla diyorsun virüs diye ve işin içine kul hakkıda giriyor
Tam Olarak Virüs Dediğim Yeri Gösterebilir Misiniz ? 10 Yıldır PC'ye Torrent'den Hiç Virüs Yemedim de.

Merhabalar, Yeni bir sistem yaptım ve sıra geldi oyun indirme kısmına. Benim şöyle birkaç sorum olacak;
1- Eskiden torrent vb. sitelerden oyun indirirdik şuan mantıklı mı yoksa steam gibi bir yerden mi almak gerek?
2- İş yerinde indirip oyunları eve götürüp kurmak istiyorum bunun için nasıl bir yol izlemek gerekli? Steam üzerinden böyle bir şey oluyor mu?
3- Oyun önerisi alabilirim. Şuan gözüme hitap eden RDR2 tarzı oyunlar.
Oyunları Taşımak İçin Taşınabilir HDD alın, Samsung m3 Kullanıyorum ben öneririm.

TİTAN.

80+ Platinum
Tam Olarak Virüs Dediğim Yeri Gösterebilir Misiniz ? 10 Yıldır PC'ye Torrent'den Hiç Virüs Yemedim de.

Oyunları Taşımak İçin Taşınabilir HDD alın, Samsung m3 Kullanıyorum ben öneririm.
Kanka virüstür dosyalar kırılıyor anti virüsü kapatın derler hatta bide kul hakkı içinde cevap versene

lydran

80+
Kanka virüstür dosyalar kırılıyor anti virüsü kapatın derler hatta bide kul hakkı içinde cevap versene
Kul Hakkı Konusu Ahlaki Bir Konu. Kendi Kendinize Kafanızda Düşünce Kuruyorsunuz. Ben Torrentin Ahlaki Açısından Bir Şeye Değindim Mi ? Hayır.
Ama Sorarsanız Kul Hakkı. İnsanların Emeğini Çalmak. Ama O da Benim Meselem Kimseyi İlgilendirmez

Ayrıca Dosyalar Kırılıyor Diye İçine Virüs Eklenmiş Olduğuna Dair Kanıt Gösterin, Özür Dileyip Geri Çekileceğim.
Güvenilir Sitelerden İndiriyorum Ve 10 Yıldır Kullanıyorum. 10 Yılda Problem olsaydı Ortaya Çıkardı Herhalde değil mi ?

Antivirüs Konusuna Gelirsek, Walpaper İndirdiğim Zaman Bile Uyarı verdiği oluyor. Windows Defender Tam Bir *****.

TİTAN.

80+ Platinum
Kul Hakkı Konusu Ahlaki Bir Konu. Kendi Kendinize Kafanızda Düşünce Kuruyorsunuz. Ben Torrentin Ahlaki Açısından Bir Şeye Değindim Mi ? Hayır.
Ama Sorarsanız Kul Hakkı. İnsanların Emeğini Çalmak. Ama O da Benim Meselem Kimseyi İlgilendirmez

Ayrıca Dosyalar Kırılıyor Diye İçine Virüs Eklenmiş Olduğuna Dair Kanıt Gösterin, Özür Dileyip Geri Çekileceğim.
Güvenilir Sitelerden İndiriyorum Ve 10 Yıldır Kullanıyorum. 10 Yılda Problem olsaydı Ortaya Çıkardı Herhalde değil mi ?
Tamam aga haklısın
Tamam en iyi sen biliyorsun
Sana iyi oyunlar
Ahlaki açıdan yanlış ama onu bil

lydran

80+
Tamam aga haklısın
Tamam en iyi sen biliyorsun
Sana iyi oyunlar
Ahlaki açıdan yanlış ama onu bil
Aga Mesajlarımı Okuma Konusunda Sıkıntın Mı Var ? Ahlaki Açıdan Yanlış Olduğunu Yazmışım Zaten.

En İyi Ben Biliyorum Diye Bir şey İddia Etmedim, Siz Torrentte Virüs Olduğunu İddia ettiniz, Bende kanıtlayın dedim. Hatta Kanıtlarsanız Özür Dileyeceğimi de belirttim. Size de iyi oyunlar.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
torrentten yiyeceğin virüs şansına bağlı. kul hakkı da dinine.

TİTAN.

80+ Platinum
Aga Mesajlarımı Okuma Konusunda Sıkıntın Mı Var ? Ahlaki Açıdan Yanlış Olduğunu Yazmışım Zaten.

En İyi Ben Biliyorum Diye Bir şey İddia Etmedim, Siz Torrentte Virüs Olduğunu İddia ettiniz, Bende kanıtlayın dedim. Hatta Kanıtlarsanız Özür Dileyeceğimi de belirttim. Size de iyi oyunlar.
Tamam

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
paran varsa orijinal al ha paran yoksa güvenilir sitelerden indirmende bir probleem yok. steam oyunuda torrent oyunuda işyerinde indirip eve taşıyabilirsin ama zahmetli olur. ben uzun süre oynamayacağım bir kaç saat veya 1-2 günlük hiyake oyununa, özellikle türkçe desteği yoksa gidip 500-600 vermiyorum. onları crakli indiriyorum türkçe desteği olan yada uzun süre oynayacağım oyunu direk satın alıyorum.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
paran varsa orijinal al ha paran yoksa güvenilir sitelerden indirmende bir probleem yok. steam oyunuda torrent oyunuda işyerinde indirip eve taşıyabilirsin ama zahmetli olur. ben uzun süre oynamayacağım bir kaç saat veya 1-2 günlük hiyake oyununa, özellikle türkçe desteği yoksa gidip 500-600 vermiyorum. onları crakli indiriyorum türkçe desteği olan yada uzun süre oynayacağım oyunu direk satın alıyorum.
güvenilir indirme sitesi yok. inisiyatife bağlı.

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
güvenilir indirme sitesi yok. inisiyatife bağlı.
buradan indirdiğin kesin sağlam diyemezsin ama burada 10da 1 şu sitede 10da 5 dersin öyle olur. ha son 3 senedir daha bir kere virüslü crackli oyuna denk gelmedim.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
1- kanka mantıksız korsan oyun bilgisayarın ömrünü azaltır gidip xbox game pass alabilirsin mesela
2-indirme yaptıysan oyun internetsiz ise evdede oynanabilir
3-Malesef bunla alakalı bir bilgi veremiyorum
Korsan oyun neden bilgisayarın ömrünü azaltsın.d

Top Bottom