Neler Yeni

Yardım 10K Bütçe - Gaming Laptop Tavsiye

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
2 gündür pavilion serisinin intel modellerinin aşırı ısındığı yorumlarını okuyorum, kimse de karşı çıkmamış.. biraz düşündürüyor bu kısmı beni yoksa fiyat çok ideal
Bilmiyorum onu ama trendyolda yorumlarda ısınma problemi yaşamadım diye yorum yazanlar var. fiyatı 1k falan daha az olsaymış siparişi geçerdim direkt şuan bütceyi zorluyor benim.

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Bilmiyorum onu ama trendyolda yorumlarda ısınma problemi yaşamadım diye yorum yazanlar var. fiyatı 1k falan daha az olsaymış siparişi geçerdim direkt şuan bütceyi zorluyor benim.

Amazondaki yorumlarını okuyunca biraz daha netleşiyor maalesef..

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin

Bu ürün için yorumu olan var mıdır? Hem freedos olmaması hem 12 taksit olabilmesi benim için avantaj, tek eksisi 1660Ti yerine 1650Ti olması..
Abim bunu almak istiyor zaten dün konu açmıştım ben orada da söyledim. İtopya da 9450 tl civarı aynısı. Fakat freedos değil demişsin de orayı anlamadım.

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Abim bunu almak istiyor zaten dün konu açmıştım ben orada da söyledim. İtopya da 9450 TL civarı aynısı. Fakat freedos değil demişsin de orayı anlamadım.
Direkt olarak windows 10 yüklü, ben pek anlamıyorum freedos olanlara windows yükleme olayını, gidip lisansa da 1300tl vermek istemem açıkçası..

ITopya'daki evet daha ucuz fakat freedos ve taksit imkanı bulunmuyor..

Nachi

80+ Platinum
  • Beğen
Reaksiyonlar: makf
Top Bottom