Neler Yeni

Öneri 10K civarı bütçede telefon önerisi

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Selamlar, telefonda kamerasını iyi olmasını istiyorum. Sosyal medya'da fotoğraf falan paylaşırken kalitenin güzel olmasını istiyorum. Yazılımı beni uğraştırmasın, arayüzü güzel olsun. Ekran süresi 1 günü kurtarsa yeter benim için. Oyun oynamam oynasam da basit clash royal tipi oyunlar oynarım. En az bir 2.5-3 sene götürsün beni. Sıfır alacağım ikinci el bakmıyorum. Şimdiden teşekkürler.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selamlar, telefonda kamerasını iyi olmasını istiyorum. Sosyal medya'da fotoğraf falan paylaşırken kalitenin güzel olmasını istiyorum. Yazılımı beni uğraştırmasın, arayüzü güzel olsun. Ekran süresi 1 günü kurtarsa yeter benim için. Oyun oynamam oynasam da basit clash royal tipi oyunlar oynarım. En az bir 2.5-3 sene götürsün beni. Sıfır alacağım ikinci el bakmıyorum. Şimdiden teşekkürler.
S20 FE bu bütçelerde en iyisi bence.

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
S20 FE en iyi seçenek 3 sene kullanacaksan. 3 sene sonra 5G'li,güncel bir telefon alırsın. S20 FE fiyatında ondan daha performanslısı yok gibi.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S20 FE en iyi seçenek 3 sene kullanacaksan. 3 sene sonra 5G'li,güncel bir telefon alırsın. S20 FE fiyatında ondan daha performanslısı yok gibi.
S20 FE bu bütçelerde en iyisi bence.
s20 fe de şarj konusunda zayıf diyorlardı doğru mudur? 4500mah bataryaya sahipmiş bana biraz yalan gibi geldi ama sorayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

11t ve 12t seçenek olarak düşünülebilir yada ikinci el ip11
xiaomi kullanıyorum halihazırda arayüzünü vs. beğenmiyorum.

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
s20 fe de şarj konusunda zayıf diyorlardı doğru mudur? 4500mah bataryaya sahipmiş bana biraz yalan gibi geldi ama sorayım.

Sıfır,sorunsuz bataryada en az 7 saat ekran süresini görürsün,bence yeterli. 3 yıl sonunda en kötü 4 saate düşer ekran süreniz.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Snapdragon versiyonunun pili gayet iyi. Zaten şuan o versiyon satışta.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Snapdragon versiyonunun pili gayet iyi. Zaten şuan o versiyon satışta.
Sıfır,sorunsuz bataryada en az 7 saat ekran süresini görürsün,bence yeterli. 3 yıl sonunda en kötü 4 saate düşer ekran süreniz.
peki bütçeyi yükseltip s21 fe almak mantıklı olur mu?

peki bütçeyi yükseltip s21 fe almak mantıklı olur mu?
(exynos işlemcili)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,432
Üyeler
143,602
Son üye
zLxntea
Top Bottom