Neler Yeni

9000 TL'ye Telefon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 40 dakika önce sinirden telefonu duvara fırlatıp kırmış bulunmaktayım. Yarın sabah ilk işim yeni bir telefon almak olacak.
Bütçem yaklaşık 8000-9000 lira arası belki ailem biraz üzerine katarsa 12 ye kadar çıkabilir.
Beni uzun süre götürecek ve aynı şekilde uzun süre boyunca güncelleme alacak telefon önerebilir misiniz?
Telefonda pek fazla oyun oynamam tek tük oyun oynarım , genelde instagramda whatsappta vs. dolaşırım birde bolbol fotoğraf çekme merakım var bu özellikleri güzel bir seviyede taşıyan bir telefon önerirseniz sevinirim.

şahin doğan

80+ Platinum
S20 FE.

İsmlkl_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
İsmail Ahmet
Instagram
İsmlkl_
redmi 11 pro olabillir s20 fe olabilir samsung a52 a52s

şahin doğan

80+ Platinum

serwintes

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 40 dakika önce sinirden telefonu duvara fırlatıp kırmış bulunmaktayım. Yarın sabah ilk işim yeni bir telefon almak olacak.
Bütçem yaklaşık 8000-9000 lira arası belki ailem biraz üzerine katarsa 12 ye kadar çıkabilir.
Beni uzun süre götürecek ve aynı şekilde uzun süre boyunca güncelleme alacak telefon önerebilir misiniz?
Telefonda pek fazla oyun oynamam tek tük oyun oynarım , genelde instagramda whatsappta vs. dolaşırım birde bolbol fotoğraf çekme merakım var bu özellikleri güzel bir seviyede taşıyan bir telefon önerirseniz sevinirim.
fb maçı yüzünden mi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
Mi 11T

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fb maçı yüzünden mi :D
yok hocam şükür takım tutmuyorum sürekli ekranı gidip duruyordu siyah ekran olarak kalıyordu uzun bir süre kendisine gelmiyordu kameraya giriyordum kasıyordu iki saat çıkmayla uğraşıyordum bugün yine aynı şey oldu sinirlendim duvara fırlattım telefonu
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurt dışına yanaşıyor musunuz hocam
hocam şuan acilinden almam lazım bekleyemem o kadar ya

bu telefon için kulaklık konusu dezavantajı varmış sadece doğru mu ?

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum

serwintes

80+ Gold
yok hocam şükür takım tutmuyorum sürekli ekranı gidip duruyordu siyah ekran olarak kalıyordu uzun bir süre kendisine gelmiyordu kameraya giriyordum kasıyordu iki saat çıkmayla uğraşıyordum bugün yine aynı şey oldu sinirlendim duvara fırlattım telefonu

hocam şuan acilinden almam lazım bekleyemem o kadar ya

bu telefon için kulaklık konusu dezavantajı varmış sadece doğru mu ?
arkadasım sennheıser ile kullanıyor sıkıntısı yok çift cihaz da destekliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,512
Üyeler
143,664
Son üye
Senturk
Top Bottom