Neler Yeni

11 bıne redmi note 11 pro plus 5 g

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ÖMER
2024 de redmi note 11 pro plus 5g alınır mı ? mı kendi sitesinde 11 bıne dustugunu gördum sızce değer mi ?

yabuctas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yakup
Şahsen bütçe sıkıntım olsa bu telefonu alırım ama olmadığı için başka bir telefon aldım geçen aylarda.

Bence hızlı şarj özelliği olsun ve işlemcisi olsun gayet f/p cihaz çoğu tanıdığıma öneriyorum. Eğer telefonda çok oyun oynama beklentiniz yoksa alın gitsin. Ekran kalitesi de ayrıca güzel 120hz ve hoparlör kalitesi de çok çok iyi.

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ÖMER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen bütçe sıkıntım olsa bu telefonu alırım ama olmadığı için başka bir telefon aldım geçen aylarda.

Bence hızlı şarj özelliği olsun ve işlemcisi olsun gayet f/p cihaz çoğu tanıdığıma öneriyorum. Eğer telefonda çok oyun oynama beklentiniz yoksa alın gitsin. Ekran kalitesi de ayrıca güzel 120hz ve hoparlör kalitesi de çok çok iyi.
çok oyun oynama bekletım yok zaten iş için hem oyun ıcın zaten benı 4 yıl 5 yıl gotururmu sızce hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok oyun oynama bekletım yok zaten iş için hem oyun ıcın zaten benı 4 yıl 5 yıl gotururmu sızce hocam
acık mavısı 10bıne dusmus hatta

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İsmet Uygar Koyak
Bende redmi note 11 pro var. Çok memnunum.plus olanın bendeki telefona göre birkaç ek özelliği var diye tahmin ediyorum.Tavsiye ederim sana plus olanı da iyidir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İsmet Uygar Koyak
Sürekli oyun oynarsan ısınıyor.Oyun harici aşırı bir ısınma olmuyor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
uwu
2024 de redmi note 11 pro plus 5g alınır mı ? mı kendi sitesinde 11 bıne dustugunu gördum sızce değer mi ?
Kız kardeşim kullanıyor çok güzel cihaz o haporlörü ve şarj hızı mükemmel ekranıda çok kaliteli ama keşke xiomi 6.1 inç telefon çıkarsa benim gibi kullanıcıları kaybediyor

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ÖMER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk but ce sıkıntılı ınt alamıyom

Sürekli oyun oynarsan ısınıyor.Oyun harici aşırı bir ısınma olmuyor.
sürekli oyun oynamam 1 saat 1.5 saat oda sıkıldıgımda

Kız kardeşim kullanıyor çok güzel cihaz o haporlörü ve şarj hızı mükemmel ekranıda çok kaliteli ama keşke xiomi 6.1 inç telefon çıkarsa benim gibi kullanıcıları kaybediyor
çok buyuk olması sıkıntı elim kucuk alışma sürem sıkıntı olacak

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
uwu
knk but ce sıkıntılı ınt alamıyom

sürekli oyun oynamam 1 saat 1.5 saat oda sıkıldıgımda

çok buyuk olması sıkıntı elim kucuk alışma sürem sıkıntı olacak
Hep daha küçük boyutlu telefon kullandıysan bileğin ağrır başta bide tablet gibi gelir

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen Celebi

acık mavısı 10bıne dusmus hatta
hocam size şöyle diyim ben 4 yıldır note 9s kullanıyorum. ara sıra kamera çekimleri yaptığım için çok önemsemiyorum o konuda. evet çok rahat götürüyor oyun oynayan birisine göre. bütçeniz yoksa düşünülebilir, ama biraz dişimi sıkım böyle 20 23 e çıkarım derseniz s23 fe vs bakın

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ÖMER
hocam size şöyle diyim ben 4 yıldır note 9s kullanıyorum. ara sıra kamera çekimleri yaptığım için çok önemsemiyorum o konuda. evet çok rahat götürüyor oyun oynayan birisine göre. bütçeniz yoksa düşünülebilir, ama biraz dişimi sıkım böyle 20 23 e çıkarım derseniz s23 fe vs bakın
hocam zaten benım telefon huweı gt 3 zaten eskı telefon 16 gb hafıza artık çalişmamaya başladı staja başlıyacam zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
942,627
Üyeler
148,306
Son üye
middude
Top Bottom