Neler Yeni

11 Upload ile Twitch yayını açılır mı?

KlausM

80+ Silver
Değerlerim bu şekilde kaç pixel yayın açabilirim yardımcı olur musunuz?

1702758048132.png

witicieen

80+
Evet ancak drop yiyebilirsin, 7 ms dalgalanman var hattın stabil değil en fazla 4000 bitrate verebilirsin bu şekilde o da çok sağlıklı olmaz gibi. Jitter en fazla 1 olmalı veya 0

KlausM

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ancak drop yiyebilirsin, 7 ms dalgalanman var hattın stabil değil en fazla 4000 bitrate verebilirsin bu şekilde o da çok sağlıklı olmaz gibi. Jitter en fazla 1 olmalı veya 0
Arkada ailem netflixden dizi ben de discorda yayın izliyorum .d

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
OZAN TANKUŞ
OBS - Advanced - Aşşağıda Network kısmında aşağıdaki 3 tike tıkla. dynamic change-enable network yapsan yeterlı. ilk seçenek zaten bitrateni dinamik olarak değiştireceği için fazla etkilenmeyeceksin. Çiçek gibi yayın yaparsın. Bu ayarı yapmazsan pingin genel olarak hep yüksek olur dalgalanma çok olur fiber olmadığı sürece. Bu ayarlarda yaparsan sadece anlık girer. yıllarca 4mbps upload ile cs yayını yaptım. İyiliğimi unutma.

KlausM

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
OBS - Advanced - Aşşağıda Network kısmında aşağıdaki 3 tike tıkla. dynamic change-enable network yapsan yeterlı. ilk seçenek zaten bitrateni dinamik olarak değiştireceği için fazla etkilenmeyeceksin. Çiçek gibi yayın yaparsın. Bu ayarı yapmazsan pingin genel olarak hep yüksek olur dalgalanma çok olur fiber olmadığı sürece. Bu ayarlarda yaparsan sadece anlık girer. yıllarca 4mbps upload ile cs yayını yaptım. İyiliğimi unutma.
allah razı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bulamadım da ss atar mısın

KlausM

80+ Silver
ozan reis verdiğin ayarları denedim kaymak gibi yayın açıyorum teşekkür ederim ancak bir sorum daha olucak ben oyun yayını yapacağım ama sadece oyunun sesinin gitmesini istiyorum arkadan discordan arkaşlarımla konuşmak istiyorum ama yayına arkadaşlarımında sesi gidiyor nasıl çözebilirim sadece oyunun sesi gitmesi lazım?

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
ozan reis verdiğin ayarları denedim kaymak gibi yayın açıyorum teşekkür ederim ancak bir sorum daha olucak ben oyun yayını yapacağım ama sadece oyunun sesinin gitmesini istiyorum arkadan discordan arkaşlarımla konuşmak istiyorum ama yayına arkadaşlarımında sesi gidiyor nasıl çözebilirim sadece oyunun sesi gitmesi lazım?
Discord'u başka bir ses çıkışından alman lazım. Öyle profesyonel ekipmanların olmadığı için FxSound falan indirip Discord'u FxSound'a, yayını ve oyunu da normal kulaklık sesine yönlendirebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,227
Üyeler
146,904
Son üye
efeikto
Top Bottom