Neler Yeni

Öneri 1150tl blackshark v2x alınır mı

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Valla 400 liraya almıştım bir kere kullandım ikinciye kullanmadım kulaklık ta ses gelmiyor son ses yapıyorum ayarlarda hiç bir şey duyamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum 7.1 açmama rağmen berbattı nasıl bu kadar hoşunuza gidiyor bu kulaklık hayret ettim cidden bu konudaki herkes nasıl memnun kalmış cidden şaşırdım hayatımda kullandığım en az ses veren kulaklık galiba
İşte bunlari gördükçe de insanın alası gelmiyor :) , konu başında düzeltme yaptım 3 kulaklık ekledim hangisi daha iyidir bilginiz var mı bakabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
İşte bunlari gördükçe de insanın alası gelmiyor :) , konu başında düzeltme yaptım 3 kulaklık ekledim hangisi daha iyidir bilginiz var mı bakabilir misiniz
Dostum bak kesinlikle v2x alma paran çöpe gider he yok illa alcam diyorsan iade etmesi kolay yerlerden al Hepsiburada gibi benzeri yerlerden kesinlikle iade edicegine eminim bana sorarsan ne alayım diye cloud 2 hala çok geçerli bi kulaklık bütçeyi biraz arttırıp onu almanı tavsiye ederim

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Dostum bak kesinlikle v2x alma paran çöpe gider he yok illa alcam diyorsan iade etmesi kolay yerlerden al Hepsiburada gibi benzeri yerlerden kesinlikle iade edicegine eminim bana sorarsan ne alayım diye cloud 2 hala çok geçerli bi kulaklık bütçeyi biraz arttırıp onu almanı tavsiye ederim
Konunun başındaki cirsair elit usbyi tavsiye eder misiniz pekii

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Merhaba bu fiyata bu ürün alınır mı alınmaz ise 1500tlye kadar öneriniz var mıdır ? Kablolu kablosuz fark etmez.
Bu kulaklıklar arasından hangisini tercih etmeliyim sizce ? Ekstra öneriniz varsa da beklerim.

n11'den Razer BlackShark V2 X RZ04-03240700-R3M1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

n11'den Corsair Void Elite RGB Carbon CA-9011203-EU USB Premium 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

HyperX Cloud Stinger Core HHSS1C-KB-WT/G Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 1.749,00 TL yerine 1.502,53 TL

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Dostum 7.1 açmama rağmen berbattı nasıl bu kadar hoşunuza gidiyor bu kulaklık hayret ettim cidden bu konudaki herkes nasıl memnun kalmış cidden şaşırdım hayatımda kullandığım en az ses veren kulaklık galiba
Senin kulaklığında sorun varmış o zaman dostum. Kendin demişsin zaten son ses yapıyorum ama duyamıyorum diye o.O2o.O2
Sırf senin kulaklığında sorun var diye incelemelerden geçer not almış kulaklığa çöp demen ayrı olay zaten.

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Senin kulaklığında sorun varmış o zaman dostum. Kendin demişsin zaten son ses yapıyorum ama duyamıyorum diye o.O2o.O2
Sırf senin kulaklığında sorun var diye incelemelerden geçer not almış kulaklığa çöp demen ayrı olay zaten.
Acayip ikilemde bırakıyor tüm yorumlar en son gidip airpods pro ile oynamaya başlıycam

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Acayip ikilemde bırakıyor tüm yorumlar en son gidip airpods pro ile oynamaya başlıycam
Bu videonun yeterli olduğunu düşünüyorum. Abdullah abi hiç bir zaman sorunlu ürüne sorunsuz demedi, demez de.
Zaten bir problem yaşarsan iade hakkın var, 2008'de yaşamıyoruz sonuçta.

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Bu videonun yeterli olduğunu düşünüyorum. Abdullah abi hiç bir zaman sorunlu ürüne sorunsuz demedi, demez de.
Zaten bir problem yaşarsan iade hakkın var, 2008'de yaşamıyoruz sonuçta.
Evet gördüm hocam videoyu herhangi bir sorunla karşılaşmamış çok içime sinmisti ama forumlarda denilenlerden sonra işte insanın aklı karışıyor.

itopya'da daha ucuz
Teşekkürler hocam , zaten beyazını alacağım siyahi ile işim yok

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yusuf Armanc
Valla 400 liraya almıştım bir kere kullandım ikinciye kullanmadım kulaklık ta ses gelmiyor son ses yapıyorum ayarlarda hiç bir şey duyamıyorum

Evet hocam bende kullanıyordum sözde 7.1'de ön arka farkı yok XD

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Evet hocam bende kullanıyordum sözde 7.1'de ön arka farkı yok XD
Ya insanlara anlatamıyorsunki berbat ötesi bir kulaklığı savunan bir kitle bile var yani

Valla dostum bak abdullahin attığı video dan aldım kulaklığı itopya üzerinden di galiba ben hayatımda bu kadar kötü kulaklık görmemiştim ki keza gelen yorumlar hep benim yaşadığım sorunlar ile alakalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,718
Üyeler
141,038
Son üye
dess
Top Bottom