Neler Yeni

11800 Euro Araba Önerisi (otomatik)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
işte para var sanıyorsun aslında yok o parayla türkiyeye araba getirip sürebileceğini saniyorsun ve 8500 eurodan kat kat fazlasını ödeyeceğinin farkında bile değilsin üstüne üstelik 8 aydır araştırmışsın güya madem bu kadar biliyorsun neden bekliyorsun 8 aydır olay para değil sen hala olayı anlamamışsın anlamnıda beklemiyorum zaten :kekw: :kekw:
Geçen sene arabamı türkiyeye getirp kullanmıştım 2 ay😃 Arabayı çoğunlukla trde değil fransada kullanacağım sende bunu anlamadın sanırım. Bu işi yapanlar var çevremde merak etme bilgiliyim👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

2009 Kasa 150K kilometre de çıtır hasarlı alınır bence. Avrupada 2. El piyasası ciddi artmışç
150k fazla değil mi ya. O attığım araba zaten 70 küsür k

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Berk Era
adamın bütçesi tl bazında sürekli artıyor. biraz daha beklerse ferrari alacak :D

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Berk Era
Yükseklerde gözüm yok ya golf yeter bana
Valla benimde bütçem kısıtlıydı bende alamıyordum. Alamadığım gibi bide sürekli artıyor bugün gittim 2 tane motosiklet aldım. 12 taksitede böldüm 1,36 dan. eylül gibide satarım muhtemelen birini diğeriyle devam. Nakitide kur korumaya attım ordan gelen faiz 1,36 dan daha çok zaten o bile kendi kendini çeviriyor. araba alma işini kışa bıraktım yani :D

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11.2 KB · Hit: 17
  • Beğen
Reaksiyonlar: Krom
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Diyarhan
Frasada yaşadığın için peugeot belki olabilir parça vs açısından onun dışında kötü araba. DSlere yetmiyor mu paran?
Bütçesine DS5 anca alır DS3 kötü zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla benimde bütçem kısıtlıydı bende alamıyordum. Alamadığım gibi bide sürekli artıyor bugün gittim 2 tane motosiklet aldım. 12 taksitede böldüm 1,36 dan. eylül gibide satarım muhtemelen birini diğeriyle devam. Nakitide kur korumaya attım ordan gelen faiz 1,36 dan daha çok zaten o bile kendi kendini çeviriyor. araba alma işini kışa bıraktım yani :D
En iyisi motor şu anda üstüne 40k katar

Top Bottom