Neler Yeni

11bin TL'ye xbox series s alınır mı

grkn_yt1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
gürkan
merhaba series s almak istiyorum biliyorum fiyat fazla ama vatan üzerinden almayı düşünüyorum çünkü nakit yok ve kredi çekemiyorum ama vatan üzerinden 29bin tl olarak kredi çıktı sizce alınır mı

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
merhaba series s almak istiyorum biliyorum fiyat fazla ama vatan üzerinden almayı düşünüyorum çünkü nakit yok ve kredi çekemiyorum ama vatan üzerinden 29bin TL olarak kredi çıktı sizce alınır mı
3 ay kullanıp satıp pc geçmiş birisi olarak konsol baya sağlam forza 5 bf 4 bf 5 bf 2042 vs oyunlar oynadım optimize konusunda iyidi yani dolar 19 oldu konsol deneyiminiz olduysa alın ben gidip sattım pc alabilmek için ve xbox kolu çok iyidi kendime yeniden alıcam ama daha pahalıya tabii ki :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer fazladan param olsaydı konsolu asla satmazdım microsoft çok kaliteli yapmış konsolu

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür
merhaba series s almak istiyorum biliyorum fiyat fazla ama vatan üzerinden almayı düşünüyorum çünkü nakit yok ve kredi çekemiyorum ama vatan üzerinden 29bin TL olarak kredi çıktı sizce alınır mı
11k ya vatanda rx6600 sistem var bakabilirsiniz 11k series s e verilmex

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Pc sahibi iseniz alınmaz. Kısa sürede sıkılacaksınız, pcde yaptığınızı konsolda yapamayacaksınız. Konsol almaktansa gamepadle oynayın aynı hissiyat

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
o fiyata ps5 satılıyor yurt dışı alınmaz tabi zaten oyunda çıkmıyor konsola adam gibi

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Jacket

80+ Silver
Kesinlikle almayın 11.000 TL bu patatese para mı verilir 360GB depolama var 2 3 büyük oyun yükleyince doluyor 900p nin üzerinde oyun çalıştıramıyor 3 yıl oldu nerdeyse çıkalı 1 tane özel oyunu yok Xbox Series X veya Series S in ayrıca oyun geliştiricileri konsolun çok güçsüz olduğunu söylüyor Microsoft zorla bu konsola oyun çıkartıyor firmaları zorluyor 1.5 2 yıla kalmaz bu konsola destek kesilir bu konsol yeni nesli geride tutuyor PS4 PRO ve Xbox One X bu konsoldan daha güçlü donanım olarak işin özeti Xbox almayın aldırmayın.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
o fiyata ps5 satılıyor yurt dışı alınmaz tabi zaten oyunda çıkmıyor konsola adam gibi
Oyun çıkarmamasını geçtim Series X'de Series S'de performans olarak rezalet konsollar geliştiriciler oyunu geliştirirken ciddiye bile almıyor çünkü Xbox kullanıcı sayısı çok düşük ve oyun satmıyor konsolda PS5 yeni versiyonu 1216A işlemci olarak 6nm ye geçti Series X hala 7nm kullanıyor bunu da geçtim nerdeyse her oyunda PS5 Xbox Series X'ten daha yüksek çözünürlük ve FPS veriyor bir de bu konsolu ilk başta dünyanın en güçlü konsolu diye tanıtmıştı Microsoft sonradan bu söylem ellerinde patlayınca en güçlü Xbox olarak değiştirdiler konsol alacaksanız PS5 yoksa gidin PC alın ama alacağınız hiç bir PC PS5 kadar uzun ömürlü olmayacak PS5 gibi performans vermeyecek şu an PS5 in fiyatları düştü Sahibinden de konsol mağazalarında 14.000 TL ye kadar 1216A son model sıfır PS5 bulabilirsiniz ben PS5'i bu şekilde aldım çok da memnunum.

Son düzenleme:

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Oyun çıkarmamasını geçtim Series X de Series S de performans olarak rezalet konsollar geliştiriciler oyunu geliştirirken ciddiye bile almıyor çünkü Xbox kullanıcı sayısı çok düşük ve oyun satmıyor konsolda PS5 yeni versiyonu 1216A işlemci olarak 6nm ye geçti Series X hala 7nm kullanıyor bunu da geçtim nerdeyse her oyunda PS5 Xbox Series X i performans olarak eziyor bir de bu konsolu dünyanın en güçlü konsolu diye tanıtmıştı Microsoft konsol alacaksanız PS5 yoksa gidin PC alın ama alacağınız hiç bir PC PS5 kadar uzun ömürlü olmayacak PS5 gibi performans vermeyecek şu an PS5 in fiyatları düştü Sahibinden de konsol mağazalarında 14.000 TL ye kadar 1216A son model sıfır PS5 bulabilirsiniz ben PS5 i bu şekilde aldım çok da memnunum.
O kadar da gömülmez be usta konsolları kötü değil, gamepass sistemi gayet güzel. Ps5'i donanımıyla övmüşsün de oyunlarını almaya güç yetiyor mu ki ps daha iyi bi konsol olsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar da gömülmez be usta konsolları kötü değil, gamepass sistemi gayet güzel. Ps5'i donanımıyla övmüşsün de oyunlarını almaya güç yetiyor mu ki ps daha iyi bi konsol olsun?
Ben bi oyuna 700-1000 tl vereceksem ps almam ki maaşım 14k paraya yazık

{ExperElite}

80+ Bronze
Hocam daha önceden konsol deneyiminiz varsa almanizi önermem hevesinizi aldıktan sonra bırakıyirsunuz bir kenara pc daha mantıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,053
Üyeler
151,163
Son üye
rreaner
Top Bottom