Neler Yeni

12 bin tl ye kadar telefon önerisi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Bütçe
12000
Merhaba arkadaşlar hali hazırda kullandığım note 11 pro nun kamera performansı hoşuma gitmediği için satma kararı aldım 12 bin tl ye kadar telefon bakıyorum. Benim şuan aklımdaki telefon honor 70 daha iyi öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

şahin doğan

80+ Platinum
Kamera arıyorsan S20 Fe. Genel olarak Honor 70'den de iyi.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
S20 FE bakmani oneririm. Honor 70'ten daha iyi. Yazılım anlamında gayet iyi ama güncelleme desteği bitiyor.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum
Neden önemsiz olduğunu düşünüyorsunuz?
Android tarafında uygulamalar, İOS gibi ana sürüm desteği kesildikten 3-4 yıl sonra son sürüm güncellemeleri vermemeye başlamıyor. WP bile Android 4 sürümüne destek veriyor hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni alınan bir telefon için önemsiz bir durum olmamalı.
Neden? Android güncellemesi alınca ne oluyor? 3 yıldır gelen Android güncelleştirmelerinde neredeyse hiçbir adam akıllı düzgün yenilik bile yok. Telefonlar yavaşladı o kadar :d S20 Fe'nin Android 10 sürümünü kullanmış biri olarak Android 13'ü de deneyimledim ve 10'a göre aşırı yavaş.

Al işte bi yeniliğe acık olmayan biri daha siz android kitkat kullanın ozaman.
Tm.

Shamshiel

80+
Uygunsuz davranış
Android tarafında uygulamalar, İOS gibi ana sürüm desteği kesildikten 3-4 yıl sonra son sürüm güncellemeleri vermemeye başlamıyor. WP bile Android 4 sürümüne destek veriyor hala.

Neden? Android güncellemesi alınca ne oluyor? 3 yıldır gelen Android güncelleştirmelerinde neredeyse hiçbir adam akıllı düzgün yenilik bile yok. Telefonlar yavaşladı o kadar :d S20 Fe'nin Android 10 sürümünü kullanmış biri olarak Android 13'ü de deneyimledim ve 10'a göre aşırı yavaş.

Tm.
Boş

Son düzenleme:

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)

Tm.
hocam kendi şahsi görüşüm olarak her şeyin güncel olması daha iyi çünkü bazen bazı insanlar (ben dahil) uygulamaların sunduğu yeni özellikleri kullanmak isteyebiliyor ve android güncelleme almamaya başladığı zaman ne kadar kullanılabirliği devam etsede performansı ister istemez düşüyor çünkü uygulamaların getirdiği güncellemer performans iyiliştirmeleri diye geliyor fakat aksine performans düşüyor. (tabi bu telefonun işlemcesine göre de değişir) sadece kendi tecrübeme dayanarak güncel olmasını daha mantıklı buluyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,232
Üyeler
157,045
Son üye
habes
Top Bottom