Neler Yeni

12 bin tl ye kadar telefon önerisi

şahin doğan

80+ Platinum
hocam kendi şahsi görüşüm olarak her şeyin güncel olması daha iyi çünkü bazen bazı insanlar (ben dahil) uygulamaların sunduğu yeni özellikleri kullanmak isteyebiliyor ve android güncelleme almamaya başladığı zaman ne kadar kullanılabirliği devam etsede performansı ister istemez düşüyor çünkü uygulamaların getirdiği güncellemer performans iyiliştirmeleri diye geliyor fakat aksine performans düşüyor. (tabi bu telefonun işlemcesine göre de değişir) sadece kendi tecrübeme dayanarak güncel olmasını daha mantıklı buluyorum.
Güncel olması tabi ki mantıklı ama Android tarafında uygulamaların son sürümleri için yeni Android güncellemelerine gerek yok onu demeye çalışıyorum. Sırf güncelleme almıyor diye de S20 Fe yerine Honor 70 almak saçmalık.
Yine de herkesin öncelikleri var dediğini desteklerim.

Son düzenleme:

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Güncel alması tabi ki mantıklı ama Android tarafında uygulamaların son sürümleri için yeni Android güncellemelerine gerek yok onu demeye çalışıyorum. Sırf güncelleme almıyor diye de S20 Fe yerine Honor 70 almak saçmalık.
Yine de herkesin öncelikleri var dediğini desteklerim.
evet honor 70 yerine s20fe alınabilir. genel olarak baktığımda honor 70'in ekranı oled ve şarj olma hızı daha iyi s20fe den daha iyi başka göze çarpan iyi bir şey bulamadım

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
YILDIRIM
Realme gt2 hakkında ne düşünüyorsunuz beyler ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,397
Üyeler
154,572
Son üye
stormyy
Top Bottom