Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 12 parça şarjlı vidalama seti 300tl

FURKAANNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
n11'den Rodex RDX3085 Akülü Vidalama Şarjlı Tornavida Vidalama Ucu 12 Parça seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıldır bilmem ama ucuz geldi kupon vs falan uyguna gelir

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,004
İsim
Turuncu Keskin
n11'den Rodex RDX3085 Akülü Vidalama Şarjlı Tornavida Vidalama Ucu 12 Parça seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıldır bilmem ama ucuz geldi kupon vs falan uyguna gelir
Ürün var ben de, valla masayı falanda deliyorum ben bununla 😂 bence yeteri kadar iyi.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arif Çelebi
Çinden almıştım 200 tl ye güzel cihaz ancak tuşa basış gücüne göre çalışma hızını ayarlayamıyorsun full güçte çalışıyor bilginize

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Yunus
Çinden almıştım 200 tl ye güzel cihaz ancak tuşa basış gücüne göre çalışma hızını ayarlayamıyorsun full güçte çalışıyor bilginize
Akülü vidalamalar genellikle dakikada 180 devir (vidayı saniyede 3 tur döndürecek) çevirecek şekildedir hocam ayarı olmuyor. Ayarlı olanlar şarjlı matkap diye geçiyor.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arif Çelebi
Akülü vidalamalar genellikle dakikada 180 devir (vidayı saniyede 3 tur döndürecek) çevirecek şekildedir hocam ayarı olmuyor. Ayarlı olanlar şarjlı matkap diye geçiyor.
valla hocam hepsinden var bu f/p oranı yüksek ama ben darbeli matkabı tercih ederim

Top Bottom