Neler Yeni

120 gb sata ssd önerisi

yaman..k

80+ Bronze
220 lira bütçem 240 gb alın demeyin sadece windows kurulacak 120gb ssd tavsiyesi

Rediron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert Aldemir
İlgilendiği Kategoriler
Sorunlar
220 lira bütçem 240 gb alın demeyin sadece windows kurulacak 120gb ssd tavsiyesi
Zamanında kendi eski laptobuma Adata 120gb almıştım. Bir sorunu olmadı ama sorunlu olarak biliniyor. 50-60 gb yer kalıyor Windows kurduktan sonra. Ben size aşağıdaki ürünü öneriyorum şimdi alsam onu alırım.

yaman..k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
C100 nasıl alınır mı?

Rediron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert Aldemir
İlgilendiği Kategoriler
Sorunlar
C100 nasıl alınır mı?
O marka sorunlu hiç bulaşmayın. Hi level'ın ultra serisi de sorunlu, arkadaşın attığı elite disk hakkında da çok bir şey bulamadım nedir diye. Eskiden daha uygun olarak Gigabyte önerirdim, o da 300'ün üzerinde.

yaman..k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O marka sorunlu hiç bulaşmayın. Hi level'ın ultra serisi de sorunlu, arkadaşın attığı elite disk hakkında da çok bir şey bulamadım nedir diye. Eskiden daha uygun olarak Gigabyte önerirdim, o da 300'ün üzerinde.
Tamam saolun

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
PNY CS900 serisini tercih edebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,448
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom