Neler Yeni

Çözüldü✓ 120 kilo ofis sandalyesi önerisi

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Sinirlenmene gerek yok bu kadar kardeşim oneriydi sadece, daha sağlıklı bir yaşam için spor şart. Yapman gereken sadece hafif tempo spor, birazda yediklerine dikkat edeceksin. Günde yarım saat bisiklet sür, yürüyüş yap. Sağlığın için.
Reis değişir bende 102 kiloyum ama powerlifter olduğum için hem estetik görüntü hem sağlıklı hayat hemde güzel kızlar elde ediyorum 👍

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ahmet Kıvrak
Reis değişir bende 102 kiloyum ama powerlifter olduğum için hem estetik görüntü hem sağlıklı hayat hemde güzel kızlar elde ediyorum 👍
Doğrudur kral bende 86 kiloyum fitnessla uğraşıyorum 100 kilo olmak istiyorum temiz kütle ile, ben kışkırtmak için yazmamıştım fakat sert bir tepki aldığıma göre tam da düşündüğümüz şekildeymiş 😊

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Doğrudur kral bende 86 kiloyum fitnessla uğraşıyorum 100 kilo olmak istiyorum temiz kütle ile, ben kışkırtmak için yazmamıştım fakat sert bir tepki aldığıma göre tam da düşündüğümüz şekildeymiş 😊
Olabilir ancak bu motivasyon vermez zamanında ben obezdim insanlar gaza getirmek için diyorum diyordu ama motivasyon bozuyordu sonra herkes sustu ve ilk önce 106 kilodan 84 kiloya sonra 102 kiloya geldim💪

Top Bottom