Neler Yeni

Çözüldü✓ 1200 Tl Beyaz Kablosuz %60 Mekanik Klavye Önerisi

Shishio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Ali
1200 Tl Beyaz Kablosuz %60 Mekanik Klavye Önerisi

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Shishio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ajazz Stk61 Almıştım şimdi iade ettim RK61 düşünüyorum almanca klavyesi falan sorun çıkarır mı ya da dierya mı kaliteli royal kludge mi hangisini almalıyım. Kablosuz tercihim. bütçemi 1400 e çıkardım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ajazz Stk61 Almıştım şimdi iade ettim RK61 düşünüyorum almanca klavyesi falan sorun çıkarır mı ya da dierya mı kaliteli royal kludge mi hangisini almalıyım. Kablosuz tercihim. bütçemi 1400 e çıkardım
benim klavyede almanya dan geldi sorun olmuyor

rk61 i beğeniyorum ben klavye seçerken hot swaple özelliği var mı ona da bir dikkat et

switch kalitesine de bakmak lazım tabi

Shishio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Ali
benim klavyede almanya dan geldi sorun olmuyor

rk61 i beğeniyorum ben klavye seçerken hot swaple özelliği var mı ona da bir dikkat et
alıyorum o zaman iadem gelince rk61'i ömürlük olur mu hot swap yazıyor sen inceler misin swıtchlerini bilgin varsa

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dierya o paralari hak etmiyor. Onceden 500-700 tl civariydi o klavye. RK Switchler gaterondan biraz kotu, outemudan iyi switchler. Dierya klavyede TMKB veya Jixian switchler vardir. RK Switchler ikisinden de biraz daha iyi. Ayrica Hotswap ve 3-mod destegide var.

alıyorum o zaman iadem gelince rk61'i ömürlük olur mu
PCB'si cok kaliteli degil ama duzgun kullanimda 5-6 sene goturur kasasi. Switchleri kullanima bagli, ama ucuza zaten switch temin etmek kolay suanda. 400-500 TL'ye cok kaliteli switchler alinabiliyor.

Shishio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Ali
Dierya o paralari hak etmiyor. Onceden 500-700 TL civariydi o klavye. RK Switchler gaterondan biraz kotu, outemudan iyi switchler. Dierya klavyede TMKB veya Jixian switchler vardir. RK Switchler ikisinden de biraz daha iyi. Ayrica Hotswap ve 3-mod destegide var.

PCB'si cok kaliteli degil ama duzgun kullanimda 5-6 sene goturur kasasi. Switchleri kullanima bagli, ama ucuza zaten switch temin etmek kolay suanda. 400-500 TL'ye cok kaliteli switchler alinabiliyor.
çok sağol bu paraya alabileceğim en iyi rk61 sanırım(onaylarsan sevinirim :D) şuan blue swıtch kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum red mi brown mu önerirsin

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
alıyorum o zaman iadem gelince rk61'i ömürlük olur mu hot swap yazıyor sen inceler misin swıtchlerini bilgin varsa
Ömürlük olur mu sorusunu ilk defa sizden duyuyorum, elektronik cihaz bu bozulur. Markalı dediğiniz çoğu klavyeden uzun süre taşır sizi ama elbet bir gün bozulacak.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
çok sağol bu paraya alabileceğim en iyi rk61 sanırım(onaylarsan sevinirim :D) şuan blue swıtch kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum red mi brown mu önerirsin
Beyaz olarak RK61'dir büyük ihtimalle. Daha iyisi için bütçenin artması lazım bir daha. Brown tavsiye ederim. Red'in hissiyati hic iyi degil.

Bunun indirimi bayagi iyi. Akko v3 cream yellow switchleri var. Cok tatli sese sahiptir. Buna bakabilirsiniz.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
RK68 ile tek farki birinde yon tuslari var birinde yok degil mi? Birde nays yok diye biliyorum hocam amazonda. Ama yine de kuponda var bu fiyata alinabilecek en iyisi su an. Normalde K68 vardi zam yemis.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
RK68 ile tek farki birinde yon tuslari var birinde yok degil mi? Birde nays yok diye biliyorum hocam amazonda. Ama yine de kuponda var bu fiyata alinabilecek en iyisi su an. Normalde K68 vardi zam yemis.
Evet ekstradan tus farki var. sadece.

Top Bottom