Neler Yeni

125cc a1 ehliyet başlangıç motoru önerisi

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
16 yasındayim a1 ehliyet icin sınav başvurusu yapacağim öndende motor bakiyim diyorum 125cc başlangiç için ideal altimda şık duracak bir motor öneriniz varmı fiyattan yana sorun yok ucu acık ama 125cc olması lazim ilk vitesli deneyimim olucak

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
beyazı çok şık duruyor fotoğraftakinden daha iyi gözüküyor

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Aklında bulunsun diye söylüyorum eğer ikinci el alacaksan alacağın motorun ruhsatını da kontrol et bazı motorlar örneğin 125mh drift ruhsatta 135cc olarak geçer ve a1 ehliyet ile bu motoru kullanamazsın.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
9 ay Drift L kullandım önerir miyim evet öneririm. 125 piyasasında gerçekten güzel motor ama tabi ki eksileri var.
Fiyatta sıkıntı yok demişsin hiç çin malına bulaşma derim. Bir ton masraf çıkartıyor. MT-125 / Duke 125 modellerine göz atabilirsin.

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklında bulunsun diye söylüyorum eğer ikinci el alacaksan alacağın motorun ruhsatını da kontrol et bazı motorlar örneğin 125mh drift ruhsatta 135cc olarak geçer ve a1 ehliyet ile bu motoru kullanamazsın
SÖylemen iyi oldu ortada a1 ehliyetle 135cc trafikte kalmak istemem açıkçası😅🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

9 ay Drift L kullandım önerir miyim evet öneririm. 125 piyasasında gerçekten güzel motor ama tabi ki eksileri var.
Fiyatta sıkıntı yok demişsin hiç çin malına bulaşma derim. Bir ton masraf çıkartıyor. MT-125 / Duke 125 modellerine göz atabilirsin.
Hocam mt125 bizim akraba var motor kullanıyor ona sorduydum masraf cikarir dedi onada ayni sekilde cok yariyolda birakir dedi

Peki şu sport tarzda onerebilceniz 125lik varmi sifir olmasi daha iyi

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Hocam mt125 bizim akraba var motor kullanıyor ona sorduydum masraf cikarir dedi onada ayni sekilde cok yariyolda birakir dedi
Aslında bu tüm araçlar için geçerli, tamamen senin kullanımına bağlı bir şey. Ha kronik sorunu vardır onu bilemem. Hoşuna giden bir motor varsa ve deneme imkanın varsa git dene beğenirsen düşünmeden al çünkü düşünmeye başlarsan kafan karışır.

• Beğen
Reaksiyonlar: barX

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
SÖylemen iyi oldu ortada a1 ehliyetle 135cc trafikte kalmak istemem açıkçası😅🤣

Peki şu sport tarzda onerebilceniz 125lik varmi sifir olmasi daha iyi
Başlangıçta racing önermem, nedeni ise manevra kabiliyetinin düşük olması. Naked'a nazaran gerçekten manevra kabiliteyi çok sınırlı. Ani refleks gerektiren yerlerde tecrüben yoksa sağ sola yatırır bir yerlerini kırarsın. O yüzden her zaman naked'la başlanmasını öneririm ben.

Masraf konusuna gelirsek Yamaha masraf çıkarıyorsa mondial cf tarzı markalar hayli hayli çıkarır. Motor bu masrafı illaki olacak fakat senin o arkadaş motoruna pek bakmıyor sanırım. MT-125'in gerekli bakımlarını yaptıktan sonra yolda bırakma şansı çok düşük.
Bakımı yapılmayan her motor yolda bırakır, marka model önemsiz.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
ali
16 yasındayim a1 ehliyet icin sınav başvurusu yapacağim öndende motor bakiyim diyorum 125cc başlangiç için ideal altimda şık duracak bir motor öneriniz varmı fiyattan yana sorun yok ucu acık ama 125cc olması lazim ilk vitesli deneyimim olucak
Aktif drift l kullanıcısıyım.Bayilerde sıfır 60-65 e var.Tam fiyat performans diyebiliriz aslında bence al geç.

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
Başlangıçta racing önermem, nedeni ise manevra kabiliyetinin düşük olması. Naked'a nazaran gerçekten manevra kabiliteyi çok sınırlı. Ani refleks gerektiren yerlerde tecrüben yoksa sağ sola yatırır bir yerlerini kırarsın. O yüzden her zaman naked'la başlanmasını öneririm ben.

Masraf konusuna gelirsek Yamaha masraf çıkarıyorsa mondial cf tarzı markalar hayli hayli çıkarır. Motor bu masrafı illaki olacak fakat senin o arkadaş motoruna pek bakmıyor sanırım. MT-125'in gerekli bakımlarını yaptıktan sonra yolda bırakma şansı çok düşük.
Bakımı yapılmayan her motor yolda bırakır, marka model önemsiz.
Mt125 ve drift L arasinda kaldim bakalim ikisinden biri net haftaya elimde teşekkürler konuyu kapatiyorum

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
yamaha yzf r125

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,814
Üyeler
141,052
Son üye
Nyper
Top Bottom