Neler Yeni

12K(Mining yapılmış) Alınır mı?

Can...

80+ Platinum
Anladım, çok ultra oyunlar oynamıyorum ve 2 3 aya işlemciyi yükseltirim diye düşünüyorum. Bu fiyat bana nedense çok uygun geliyor ne düşünüyorsunuz
Ztn işlemci yükseltsen 3 k civarı bir para çıkacak senden

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Hocam ekran kartı mining olduğu için Garanti dışı kalıyor ztn firmalarda yazıyor örneğin itopya.com mining yapilan cihazlar garanti dışı kalabilir diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk dediğimde israrciyim alınmaz vardir bir şeytan tüyü
Zaten ona da söyledim, format atıp verince servis sıkıntı yaratmaz anlamaz gibi saçma bi cevap verdi bende doğrusunun garanti dışı kalacağını ve fiyatta pazarlık istedim

Can...

80+ Platinum
Yani demeniz o ki mining yapılmış ekran kartı alınmaz
Evet hocam alına bilir ama kesin bilgisi lazım ne kadar süre olduğu 1 ay falansa alinabilir dediğim gibi muhtemelen adam hazır ekran kartı olmayan sistem aldı buda rig ten çıkma kasanın içine koydu satıyoe

Zaten ona da söyledim, format atıp verince servis sıkıntı yaratmaz anlamaz gibi saçma bi cevap verdi bende doğrusunun garanti dışı kalacağını ve fiyatta pazarlık istedim
Servis anlar onu her türlü zaten kart garantiye giderken komple sistemi yollamiyorsun arızalı ekran kartı ise hikaye anlatıyor arkadaş

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Ztn işlemci yükseltsen 3 k civarı bir para çıkacak senden
Peki boş vaktinde bana güzel bir sistem tavsiyesi verir misin 15k bütçe var maks.
2. El benim için daha iyi düşük fiyat iyi performans istiyorum çünkü

Can...

80+ Platinum
Anladım, çok ultra oyunlar oynamıyorum ve 2 3 aya işlemciyi yükseltirim diye düşünüyorum. Bu fiyat bana nedense çok uygun geliyor ne düşünüyorsunuz
Çok yüksek oyun oynamiyorsan gtx 1660 superli uyguna sistem denk gelirse alabilirsin veya rx 6600

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Alınır bence

Can...

80+ Platinum
Peki boş vaktinde bana güzel bir sistem tavsiyesi verir misin 15k bütçe var maks.
15 k ya şu dolar düşerse daha düzgün alinir hatta su piyasada bile sıfır alınabilir

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Çok yüksek oyun oynamiyorsan gtx 1660 superli uyguna sistem denk gelirse alabilirsin veya rx 6600
Çok yüksek oynamıyorum aslında ama yayın fikri var aklımda ilerleyen zamanlar için

Can...

80+ Platinum
Çok yüksek oynamıyorum aslında ama yayın fikri var aklımda ilerleyen zamanlar için
O zaman Nvidia bakın daha iyi bildiğim kadarıyla yayında tam terside olabilir

Konu açın max 15 k bütçe ile bilgisayar tavsiyesi diye ordan önerelim diğer arkadaşlar da önerisini yapar düzgün bişey aldiririz mümkünse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,286
Üyeler
156,458
Son üye
Mhsd
Top Bottom