Neler Yeni

13 Gün Kala Garantiye Göndermek (Monster)

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
Merhaba 2 yıl önce Pusat Gaming Headset Lite almıştım garantisinin bitmesine 13 gün kaldı kulaklığın pedleri tabiri caizse parçalandı iyice soyuldu kablosunu çok oynatınca ses kesiliyor bağlantı gidiyor garantiye göndersem değişim olur mu

En İyi Cevap
3
Sorun var ise tamir ya da değişim talep edebilirsiniz. Haklarınızı iyi bilmeniz lazım size para iadesi teklif ederlerse kabul etmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun var ise tamir ya da değişim talep edebilirsiniz. Haklarınızı iyi bilmeniz lazım size para iadesi teklif ederlerse kabul etmeyin.
160 tl ye almıştım şimdi bu paraya kulaklık pedi alınmıyor eğer güncell fiyatı üzerinden para iadesi verirlerse kabul ederim

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Ürün fatura değeri neyse onu gösterirler.Muadil ürün ile değişim talebinde bulunursan belki şansın olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün fatura değeri neyse onu gösterirler.Muadil ürün ile değişim talebinde bulunursan belki şansın olabilir.
Ürünün aynısı web sitelerinde satışda tamir veya değişim yapmak zorunda değiller mi

En İyi Cevap
3
Ürünün aynısı web sitelerinde satışda tamir veya değişim yapmak zorunda değiller mi
Hocam, tamir oluyorsa tamir. Yoksa Ücret iadesi veya ürünün muadili veya üstü ile değişim. Firmalar genelde ücret iadesi teklif ederler ama seçim size kalmış. Ücret iadesini dayatırlarsa thh ye başvurun kazanırsınız.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba 2 yıl önce Pusat Gaming Headset Lite almıştım garantisinin bitmesine 13 gün kaldı kulaklığın pedleri tabiri caizse parçalandı iyice soyuldu kablosunu çok oynatınca ses kesiliyor bağlantı gidiyor garantiye göndersem değişim olur mu
İstersen şansını dene ama öyle bir kulaklık 2 sene iyi bile gitmiş bence 😀

Ben Anker Q10 için 1.5 sene sonunda tek taraftan ses gelmeme ve ped dikiş sorunu ile başvurmuştum, onda hiçbir sorun çıkmamıştı. Monster ne yapar bilmiyorum gerçi ortada ciddi bir arıza da yok sizde.

Top Bottom