Neler Yeni

Öneri 130 TL'ye kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Cinar041

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Çınar Ören
Bütçe
130
Telefonda kullanmak için kulak içi kablolu kulaklık arıyorum genellikle müzik dinleyeceğim ve kablosu vs. dayanıklı olsun bı kaç ay sonra bozulmasın yani en az bir kaç yıl kullanabileyim .

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Cinar041

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Çınar Ören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce hiç duymadım da bu markaları pek bı bilgim yok iyi midir sizce ?

Cinar041

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Çınar Ören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
F/P segmentin en iyi markalarındandır. Bu bütçedeki JBL'dir Philips'tir onları solda sıfır bırakır mevzu "ses" ise.
Kendim de KZ kullanıyorum.
Ses kalitesinden çok dayanıklılık olsa daha iyi olur orta kalite yeter bana

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Telefonda kullanacağım demişsiniz, mikrofon kalitesi önem arz ediyorsa KZ'den uzak durun. QKZ'nin mikrofonu daha iyi Youtube'dan dinlediğim örneklere göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSTAFA KISI
Telefonda kullanacağım demişsiniz, mikrofon kalitesi önem arz ediyorsa KZ'den uzak durun. QKZ'nin mikrofonu daha iyi Youtube'dan dinlediğim örneklere göre.
çok özür dileyerek bu konuya dahil olmak istiyorum mikrofon için neden uzak durun dediğinizi öğrenebilir miyim kz marka kulaklık almyı düşünüyordum fakat sizin yorumunuzu görünce biraz tedirgin oldum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
çok özür dileyerek bu konuya dahil olmak istiyorum mikrofon için neden uzak durun dediğinizi öğrenebilir miyim kz marka kulaklık almyı düşünüyordum fakat sizin yorumunuzu görünce biraz tedirgin oldum
Mikrofon kalitesi pek iyi değil çünkü hocam. Bende de KZ ZS5 var.

Youtube’dan KZ mic test yazarak örneklerini dinleyebilirsiniz, ses sanki kuyudan geliyor gibi.

Çok kısa konuşmalar için iş görür seviyede olsa da uzun telefon veya Zoom/Discord görüşmelerinde tatmin etmedi beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2:50’den sonrasını dinleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSTAFA KISI
Mikrofon kalitesi pek iyi değil çünkü hocam. Bende de KZ ZS5 var.

Youtube’dan KZ mic test yazarak örneklerini dinleyebilirsiniz, ses sanki kuyudan geliyor gibi.

Çok kısa konuşmalar için iş görür seviyede olsa da uzun telefon veya Zoom/Discord görüşmelerinde tatmin etmedi beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2:50’den sonrasını dinleyin
ooooooo çok teşekkür ederim bu tamamen değiştirdi düşüncelerimi çok sağol dostum jbl düşünüyorum t110 gibi kulaklıklar bilgin var mı

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
ooooooo çok teşekkür ederim bu tamamen değiştirdi düşüncelerimi çok sağol dostum jbl düşünüyorum t110 gibi kulaklıklar bilgin var mı
JBL C100SI kullandım incelemesini yaptım, hiç önermiyorum. T110 muhtemelen daha iyidir ama denemedim. C100SI’ın mikrofonu KZ’den daha iyiydi ama o noktada hakkını teslim edeyim.

Sizin max bütçe ne kadar? 130 TL’ye çıkabiliyorsanız QKZ VK4 öneririm. 100 TL altı isterseniz ve Aliexpress’ten alırım beklerim derseniz TRN MT1 öneririm. Yurtdışı forumları kasıp kavuran 2 F/P kulaklık şu anda bunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSTAFA KISI
JBL C100SI kullandım incelemesini yaptım, hiç önermiyorum. T110 muhtemelen daha iyidir ama denemedim. C100SI’ın mikrofonu KZ’den daha iyiydi ama o noktada hakkını teslim edeyim.

Sizin max bütçe ne kadar? 130 TL’ye çıkabiliyorsanız QKZ VK4 öneririm. 100 TL altı isterseniz ve Aliexpress’ten alırım beklerim derseniz TRN MT1 öneririm. Yurtdışı forumları kasıp kavuran 2 F/P kulaklık şu anda bunlar.
çıkmak mesele değil önemli olan verdiğim paranın hakkını görmek c100sı kullandım bana göre güzel bir kulaklıktı hem ses olsun mikrofonu olsun benim için önemli olan mikrofon zaten ama bu önerdiğiniz vk4 modeline bakacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,607
Üyeler
141,318
Son üye
Buzzard
Top Bottom