Neler Yeni

Yardım 1300 TL mouse önerisi

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
Dostum mouse konusunda vereceğim tek tavsiye; bu fiyatlarda alacağın tüm mouselarin sensör, click performanslari üç aşağı beş yukarı performans bakımından aynı olacak, bu nedenle el boyutun tutuş şeklin, şuan kullandığın mousetan yola çıkarak şekil ve büyüklüğüne karar vermen en doğru seçimi verecektir. Bu bilgileri paylaşırsan mouseta onerebilirim.
Şuana kadar en rahat ettiğim mouse razer viper mini ve tutuş şeklim claw ve finger duruma göre ikisinide kullanıyorum.Elim 18 cm orta boy işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

rog pugio 2 kullanıyorum memnunum soru varsa cevaplayabilirim
Ağır değil mi 100 Gr olması lazım, şuana kadar hep 50-70 arası mouse kullandım ve 10 gr farka bile alışmak gerçekten zor.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,013
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Şuana kadar en rahat ettiğim mouse razer viper mini ve tutuş şeklim claw ve finger duruma göre ikisinide kullanıyorum.Elim 18 cm orta boy işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağır değil mi 100 Gr olması lazım, şuana kadar hep 50-70 arası mouse kullandım ve 10 gr farka bile alışmak gerçekten zor.
alışınca bence daha avantajlı oluyor bende tereddüt ettim alırken ama şuna çok memnunum kesinlikle değerlendirilebilir

• Beğen
Reaksiyonlar: isra

zuWun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MY
Attiklarin arasında en uygun gibi duranlar lamzu ve model o, haste büyük olur, pwnagenin sırt yüksekliği de avuç içini rahatsız edebilir gibi çok dik duruyor. Kablolu olarak kendi mouseumu onerebilirim, xtrfy m42 ama paracord takman gerekebilir stock kablosu çok sert. Kablosuz modeli çıktı fakat tr ne zaman gelir fiyatı ne olur bilemiyorum. Yurt dışı fiyatı 100 dolar civarı.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
Attiklarin arasında en uygun gibi duranlar lamzu ve model o, haste büyük olur, pwnagenin sırt yüksekliği de avuç içini rahatsız edebilir gibi çok dik duruyor. Kablolu olarak kendi mouseumu onerebilirim, xtrfy m42 ama paracord takman gerekebilir stock kablosu çok sert.
Bende Lamzu ve M O arasında kaldım. Çok teşekkür ederim ama kablosuz lazım bana.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Bende Lamzu ve M O arasında kaldım. Çok teşekkür ederim ama kablosuz lazım bana.
Daha önceki kullandığınız mouse kaç gramdı? Benim bir önceki mouse'umda 69 gramdı. Model o'ya geçince pek sorun yaşamadım. Ağırlık çok büyük etken.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
Daha önceki kullandığınız mouse kaç gramdı? Benim bir önceki mouse'umda 69 gramdı. Model o'ya geçince pek sorun yaşamadım. Ağırlık çok büyük etken.
Son dönem de viper mini den(60gr) Fury Z'ye(75gr) geçtim ve Fury Z kullanırken çok zorlandım :)

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Son dönem de viper mini den(60gr) Fury Z'ye(75gr) geçtim ve Fury Z kullanırken çok zorlandım :)
Lamzu bir tık daha iyi gelebililir. Yakın değer olsaydı model o diyecektim ancak zorlanabilirsiniz yine.

zuWun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MY
İkisi arasında ttc switchler, 55 gram ağırlık ve model o daki deliklerin petek şeklinde olmasından dolayı (kosesiz delikler çok daha rahat) lamzu tercih ederdim ben.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
İkisi arasında ttc switchler, 55 gram ağırlık ve model o daki deliklerin petek şeklinde olmasından dolayı (kosesiz delikler çok daha rahat) lamzu tercih ederdim ben.
Lamzu bir tık daha iyi gelebililir. Yakın değer olsaydı model o diyecektim ancak zorlanabilirsiniz yine.
Bende Lamzu seçmek istiyorum ama biri 1800 TL diğeri 1200 TL yüksek ihtimalle alsam 2 sinide 2 yıl kullanırım tabi elime geçen ürünler sorunlu gelmediği sürece. Hor kullananan biri değilimi çünkü. her şey için teşekkür ler ben 2 si arasında karar vericem artık :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,239
Üyeler
149,513
Son üye
vCastiel
Top Bottom