Neler Yeni

130K Laptop Yanıyor! Asus Laptop Fan Çalışmıyor!

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ChatGPT
Merhaba arkadaşlar Asus Rog Strix Scar 18 model laptopum var ve fanlar bir anda çalışmamaya başladı, MyAsus uygulaması üzerinden sistme tanısı yaptım fan sorunu çıktı ve hakikatende dikkat ettiğimde ister yük altında olsun ister olmasın fanlar çalışmıyor 0 PRM hızındalar yani hiç çalışmıyorlar. Sizce bu donanımsal bir şey midir, servis gönderin tamir edelim diyor ama ben istemiyorum çünkü ürünü alalı daha 9 ay anca oldu adamlar bana ancak tamir sağlayabiliriz diyor. Değişim veya iade hakkım bulunuyor mu ayırca bunuda cevaplarsanız sevinirim.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Donanımsal sorun, eğer 20 iş günü içerisinde sorun düzelmezse değişim hakkın var. İlk 6 ay değişim hakkın vardı.

Mecbur yolla düzeltsinler.

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ChatGPT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donanımsal sorun, eğer 20 iş günü içerisinde sorun düzelmezse değişim hakkın var. İlk 6 ay değişim hakkın vardı.

Mecbur yolla düzeltsinler.
Ya bu benim 2. Laptopum ilk aldığım laptop bozuk çıktı bu yenisini gönderdiler buda 9 ay sonra bu gün bozuldu ve adamlar diyor ki tamir yapabiliriz sadece. Daha garanti süresi içinde bu kadar sorun çıkaran bir cihaz garantiden sonra ne kadar çileden çıkarır insanı sen düşün :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar Asus Rog Strix Scar 18 model laptopum var ve fanlar bir anda çalışmamaya başladı, MyAsus uygulaması üzerinden sistme tanısı yaptım fan sorunu çıktı ve hakikatende dikkat ettiğimde ister yük altında olsun ister olmasın fanlar çalışmıyor 0 PRM hızındalar yani hiç çalışmıyorlar. Sizce bu donanımsal bir şey midir, servis gönderin tamir edelim diyor ama ben istemiyorum çünkü ürünü alalı daha 9 ay anca oldu adamlar bana ancak tamir sağlayabiliriz diyor. Değişim veya iade hakkım bulunuyor mu ayırca bunuda cevaplarsanız sevinirim.
Komik mi? @Erpol

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet
Bence vakit kaybetmeden garantiye gönder cihazın incelenmesini talep edebilirsin belki başka sıkıntısı vardır

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Ya bu benim 2. Laptopum ilk aldığım laptop bozuk çıktı bu yenisini gönderdiler buda 9 ay sonra bu gün bozuldu ve adamlar diyor ki tamir yapabiliriz sadece. Daha garanti süresi içinde bu kadar sorun çıkaran bir cihaz garantiden sonra ne kadar çileden çıkarır insanı sen düşün :(
Asus almakla hata etmişsin, gönder cihazını mecbur. Bu şekilde kullanamazsın. Tavisyem göndermeden detaylı video çek, kullanıcı hatası demesinler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emircan karaca
servise gönder
eğer 20 iş gününden uzun surerse tüketıcı haklarından güncel değerle iade yada değisimle başvuru oluştur. O zaman ciddiye binip hızlı davranırlar.

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ChatGPT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus almakla hata etmişsin, gönder cihazını mecbur. Bu şekilde kullanamazsın. Tavisyem göndermeden detaylı video çek, kullanıcı hatası demesinler.
Yok serviste tamir esnası kayda alınıyor, Asus bu tür konularda güvenilir bir firmadır ama servis başka bir firma tarafından yönetiliyor sorun o. Hem Asus haricinde öyle güvenilir bir marka olduğunu da sanmıyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Bilal Tepe
Oyun laptopu mu istiyosun ? Lenovo Legion ve Dell alienwareden şaşma ( MSI titan düşünülür ama alienware varken hiçbirine bulaşma) 4090 Casper sahibiyim cihaz mis titan ile aynı sıcaklıkta ve aynı fan sesinde calisiyor sayılır :)

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ChatGPT
Oyun laptopu mu istiyosun ? Lenovo Legion ve Dell alienwareden şaşma ( MSI titan düşünülür ama alienware varken hiçbirine bulaşma) 4090 Casper sahibiyim cihaz mis titan ile aynı sıcaklıkta ve aynı fan sesinde calisiyor sayılır :)
Abartma Casper türk malı, Asus kadar olamaz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Bilal Tepe
Top Bottom