Neler Yeni

14 pro max telefon çatlak

kivanc_k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kıvanç Kıyak
14 pro max telefon arka camda böyle bir çatlak oldu orijinal masrafı ne kadar veya satarsam değerinden ne kadar kaybeder bilen var mı
IMG_0227.jpeg

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Ahmet Kocar
Masrafı arka kapak tamiri kadar düzgün bir işçilikle sıfır ayarında çıkma orjinal başka bir kapak taktırabilirsen fazla değer kaybetmez.
Bu haliyle kimse almak istemez. Alacaksa da kafadan 5 ile 7 bin arası fiyat kırıp almayı dener. Biraz insafına kalmış tabi alıcının.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bişey taktırma direk çöp edersin telefonu dikkat et.

kivanc_k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kıvanç Kıyak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masrafı arka kapak tamiri kadar düzgün bir işçilikle sıfır ayarında çıkma orjinal başka bir kapak taktırabilirsen fazla değer kaybetmez.
Bu haliyle kimse almak istemez. Alacaksa da kafadan 5 ile 7 bin arası fiyat kırıp almayı dener. Biraz insafına kalmış tabi alıcının.

Böyle bişey taktırma direk çöp edersin telefonu dikkat et.
hocam orijinal değişim 5-7k civarı mı tutar peki

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
ozan başaran
14 pro max telefon arka camda böyle bir çatlak oldu orijinal masrafı ne kadar veya satarsam değerinden ne kadar kaybeder bilen var mıAlıntıyı görüntüle
tiktokta birkaç tane telefon tamiri yapan firmanın videolarına denk gelmiştim gayet iyi iş çıkarıyorlardı. onlara kargola istersen hiç mahalle telefoncusuna gönderme beceremezse mahveder telefonu

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Ahmet Kocar
hocam orijinal değişim 5-7k civarı mı tutar peki
Yok tutmaz. Ama taktıracağın yeri iyi seç dikkat et. Replika, Çin malı dandik kapak taktırırsan ilkokul öğrencileri bile anlar bu orjinal değil der yani.

VARLover

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Jurgen Klopp
hocam çok bir masrafı olacağını sanmıyorum alıcı dert bile etmeyebilir max 5 6 k fiyat düşer tabii telefonun içindeki anakart vb de sıkıntı olmadıysa bu çarpmadan sonra.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Ahmet Kocar
tiktokta birkaç tane telefon tamiri yapan firmanın videolarına denk gelmiştim gayet iyi iş çıkarıyorlardı. onlara kargola istersen hiç mahalle telefoncusuna gönderme beceremezse mahveder telefonu
Hocam riskli be kim gönderir tiktoktaki herife 40 bin liralık telefonu.

kivanc_k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kıvanç Kıyak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam peki arkayı orijinalle değişsem bile fiyat kırılır mı yine

Hocam riskli be kim gönderir tiktoktaki herife 40 bin liralık telefonu.
hocam çok bir masrafı olacağını sanmıyorum alıcı dert bile etmeyebilir max 5 6 k fiyat düşer tabii telefonun içindeki anakart vb de sıkıntı olmadıysa bu çarpmadan sonra.
eyvallah

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Ahmet Kocar
Bana sorarsan durumu iyi bile telefonun kamerası sağlam. Göçüğün Bulunduğu konum telefonun hayati elektroniğinin bulunmadığı bölgede.

DecibeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mert Öncü
orjinal servis fiyatı 34.139 sadece arka cam..

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Caner Sürdem
orjinal servis fiyatı 34.139 sadece arka cam..
15 pro max arka cam onarım fiyatı 8k iken 14 pro max nasıl 34k olabiliyor. Bir hata olmalı bence apple müşteri hizmelerinden daha net bilgi almalısın ve kesinlikle orjinal yaptırmalısın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,961
Üyeler
147,252
Son üye
dsldrag
Top Bottom