Neler Yeni

14 yaşındayım, para kazanmak için ne yapabilirim?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum bu yaşta gelip birilerine boş konuşma demek pek doğru değil sana söylemek istediğim şey ailen sana çok ilgili ise elin sıcak sudan soğuk suya girmiyor ise böyle gideyim çalışayım demek kolay ama sen o zorluğu görürsen vazgeçersin sana tavsiyem okuluna odaklan bilgisayar sistem geçici bir de insanlar senin istediğini demedigi için boş muhabbet yapıyor deme eminim ki dediklerinden senden büyük
Yav bak arkadaşlar dışarda çalışmıyorum diyorum evde yapabileceğim basit iş yoksada söylemeyin

s3rdwaRd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Serdar Bilgin

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
2 ayda 700 kazanmak istiyorsan,ayda 350 kazanman gerekir.Nerde o iş? Birde bu yaşta.
Aslında günde 12 lira falan oluyor, bence kazanamaması için hiçbir şey yok. Tandıkları varsa gene çalışan onlara yardım edebilir ve her gün ona maaş yerine cep harçlığı verebilirler ve böyle böyle biriktirebilir. Ben sörf okulunda çalışıyordum tanıdık bir arkadaşın ve beleş sörf dersi alıyordum ama arkadaşım eğitmenlik yaptığı için aylık iyi bir para alıyordu. Dediğim gibi günde 10 lira çok değil tanıdık bir yerde yardım amaçlı çalışıp iyi iş yaparsa bence kazanabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav bak arkadaşlar dışarda çalışmıyorum diyorum evde yapabileceğim basit iş yoksada söylemeyin
Pardon evde yapabileceğin bir iş istiyorsun. Eğer bir ensturman çalıyorsan onun online dersini verebilirsin ama kolay olmaz

Top Bottom