Neler Yeni

1400 liraya kadar bütçe ve klavye önerisi

Mert_f.a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Furkan Ayaz
Bütçe
1400
ilk başta gamepower ogre ve saber rgb arasında dönüp duruyodum sonra biraz araştırdım şuan warlock compact kullanıyorum ve 2 senenin sonunda klavyede bazı ışıkların soluk yanmaya başladıgını gördüm w tuşuda arada cift basıyor bu arada almak isteyen olursa 300 den bırakırım :D neyse işin sonunda

XPG Summoner SUMMONER5B-BKCTR Blue Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi almaya karar verdim doğrumu yaptım öneriniz varsa kriterlerim %60 klavye olmasın lütfen numlock tuşlarıda olsun demek istiyorum mekanik olsun red blue fark etmez ve rgb olursa seviniirmm​

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
ilk başta gamepower ogre ve saber rgb arasında dönüp duruyodum sonra biraz araştırdım şuan warlock compact kullanıyorum ve 2 senenin sonunda klavyede bazı ışıkların soluk yanmaya başladıgını gördüm w tuşuda arada cift basıyor bu arada almak isteyen olursa 300 den bırakırım :D neyse işin sonunda

XPG Summoner SUMMONER5B-BKCTR Blue Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi almaya karar verdim doğrumu yaptım öneriniz varsa kriterlerim %60 klavye olmasın lütfen numlock tuşlarıda olsun demek istiyorum mekanik olsun red blue fark etmez ve rgb olursa seviniirmm​

summoner silver kullanıyorum sorularını beklerim

Mert_f.a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Furkan Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
summoner silver kullanıyorum sorularını beklerim
knk ben blue swicth kullandım 2 sene boyunca silver fark nedir red switch ile yada problem yaşadınmı hiç klavyeyle bozuldumu hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk ben blue swicth kullandım 2 sene boyunca silver fark nedir red switch ile yada problem yaşadınmı hiç klavyeyle bozuldumu hiç
birde

FURYLEVEL Y1 ARGB gördüm bumu yoksa summonermi​

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
silver redin abisi öyle diyim şuana kadar sorun sadece yazılımda gördüm onun dısında gayet memnunum
pi_feature_image_8.jpg

birde

FURYLEVEL Y1 ARGB gördüm bumu yoksa summonermi​

furry boş

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler
140,682
Son üye