Neler Yeni

14000 TL Masaüstü PC Tavsiye

TEŞKİLAT

80+ Silver
Zamanında ?? Şimdi bul kaliteli parça olanı alsın konu sahibi
Eski piyasa ile şu anki piyasayı karşılaştırmayın
Yukarıda tavsiye ettiğim sistemin linkini paylaşmıştım ne kadar haklı olsan da %50'lik bir artış ve bu kadar kalitesiz parçalar ile oluşturulmuş bir sistemi önerip "daha iyisinin olduğunu sanmıyorum" demen sadece sitelere göz gezdirip ürün önerdiğinin kanıtı gibi.

xMUK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Cüneyt Fırat AKGÜN
Ekran kartı yok??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamegaraj psu kullansa iyi aigo kullanma be
Ekran kartı var demedim zaten kardeşim elimdeki ürünleri yazdım.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Normalde seni her zaman ciddiye alırım ve mantıklı düşünürsün ama, bana neden saçma olduğunu söyler misin?
14500 TL gibi bir fiyatı var knk ben şahsen 3600 lu bir sistem almak yerine 5600x li molecule PC dekini alırım 14800 TL ye 2 k oynarım mis gibi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
14500 TL gibi bir fiyatı var knk ben şahsen 3600 lu bir sistem almak yerine 5600x li molecule PC dekini alırım 14800 TL ye 2 k oynarım mis gibi
Bu sistem ryzen 5 3600 ile 2k da darboğaz yapmaz. Ayrıca bu sistem hem 400tl daha ucuz hem de parçaları daha iyi. Ryzen 5 3600de 2k da darboğaz yapmayacağı için bu sistem çok daha mantıklı

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mehmet Can ULUDAĞ
5600X'i stok soğutucuyla ve hava akışı iyi olmayan bir kasayla kullanmak çok mantıklı değil. Üzerine PSU'nun da iyi olmadığını düşünüyorum. Yani eldeki parçaları satıp üzerine ekleyip daha güzel kasa psu ve ekstra olarak işlemci soğutucusu alınacaksa mantıklı.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Bu sistem ryzen 5 3600 ile 2k da darboğaz yapmaz. Ayrıca bu sistem hem 400tl daha ucuz hem de parçaları daha iyi. Ryzen 5 3600de 2k da darboğaz yapmayacağı için bu sistem çok daha mantıklı
400 TL daha verip 5600x performans artacağı için dedim darboğazdan bahsetmedim

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
400 TL daha verip 5600x performans artacağı için dedim darboğazdan bahsetmedim
Kankacım 2k da işlemcinin çok önemi yok. Zaten 3600 de besleyebiliyorken en azından psu daha kaliteli olur kasa daha iyi olur anakart b550 olur ve 400tl daha ucuz olur

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuz mete
Ben bundan aldım insallah kazasız belasız gelir 1 haftaya kadar güzel sistem ama aklıma bisey takıldı, görüntü temsilidir diyor kasa için bide kasa seçme kısmı yok ve ben bunu aldıktan sonra farkettim heralde sadece parçaları göndermezler diye düşünüyorum yani kasa vardır.
Bilgin varsa yada aldıysan bi aydınlatırmısın beni ya kafama takıldı simdi.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Ben bundan aldım insallah kazasız belasız gelir 1 haftaya kadar güzel sistem ama aklıma bisey takıldı, görüntü temsilidir diyor kasa için bide kasa seçme kısmı yok ve ben bunu aldıktan sonra farkettim heralde sadece parçaları göndermezler diye düşünüyorum yani kasa vardır.
Kasa tabii ki var .d Görsel temsili sadece.

TR-SALİHAYCUN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
salih
öncellikler hayırlı olsun görüntü temsili yani bu anlama geliyor bilgisayar calıştırgında çekilmiş bir fotograf yani korkmana gerek yok kasa gelir her şey gelir merak etme kasanda sıfır gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuz mete
öncellikler hayırlı olsun görüntü temsili yani bu anlama geliyor bilgisayar calıştırgında çekilmiş bir fotograf yani korkmana gerek yok kasa gelir her şey gelir merak etme kasanda sıfır gelir
teşekkür ederim soğolun bi an korkmuştum düşününce ama rahatladım şuan :)

Top Bottom