Neler Yeni

144 hz 1 ms monitör tavsiyesi yapabilirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
süleyman tskn
Güvenilir, merak etmeyin.
Buradan karşılaştırmalarına bakabilirsin.
Pek anlamam ama hp daha iyi sanki ama acerde ntsc desteği var hp de yok ntsc nedir bilmiyorum bi işime yaramicaksa hp yi sipariş edeyim o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir, merak etmeyin.
Buradan karşılaştırmalarına bakabilirsin.
Birde son değinmek istediğim ekran kartım nvdia görüntü yırtılmaları falan oluyormuş bunlar gözüme çarparmı çok

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Pek anlamam ama hp daha iyi sanki ama acerde ntsc desteği var hp de yok ntsc nedir bilmiyorum bi işime yaramicaksa hp yi sipariş edeyim o zaman
NTSC; renk gamutudur, renk doğruluğunu artırmak için vardır diyebiliriz.
Senin benim oyuncular için pek önemli değil, profesyonel işlerde önemli renk doğruluğu.
Birde son değinmek istediğim ekran kartım nvdia görüntü yırtılmaları falan oluyormuş bunlar gözüme çarparmı çok
Böyle bir şey yok, merak etmeyin.
NVIDIA alırsan yırtılma falan olur diye bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
süleyman tskn
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar sanırım önerdiğiniz hp modeli sipariş vereceğim yarın tekrar teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
süleyman tskn
bu monitör 1350 lira maalesef stokları bitmiş
daha dün stokdaydı
Bu monitörü evimin yanındaki media markte baktım yakından herşeyi güzel ancak ekran öok sallanıyor elimle masaya hafif tıklatmamda bile sallanıyor mouse yi kaydırınca sallanmama ihtimali yok ayrıca nedendir bilmem sürekli satıcı bana kötüledi o monitörü lenovanın yandan bakınca renkleri sararan monitörünü önerdi ısrarla aynı fiyata

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,971
Üyeler
150,798
Son üye
baraf
Top Bottom