Neler Yeni

144 Hz 1ms monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
Ghoullari kim sevmez 😅 hocam kötü demiyorum bazi monitorlerin parlaklliklari düşük bazilarinin arka aydinlatmalari dusuk olur ve bu renklerin doygunlugunu etkiler. 2412 cok basarili bir model ama iste bi omen 25 i ile yan yana getirip gozle gorseniz farki anlayabilirsiniz kagit ustundeki veriler bunu yansitamaz. ama attiklarinizdan en iyisi msi 2412 gibi duruyor
Ghoulları kitlesinden dolayı çoğu kişi sevmiyor galiba ilgi alanlarımız birbirlerine yakın bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yanlis hatirlamiyorsam itopyada indirime girdi aoc 24gspa bk vardi bakabilirsiniz onun renkleri iyi diyeebiliyorum hoporlorde mevcut yanlis degilsem
Hocam galiba itopyada bulunmuyor ürün linkini bulursanız sevinirim

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
tg yi biz izledigimiz zamanlar suanki toxic kitlesi kundakta bebekti hocam yas olmus 26 27 😂. buyur link https://www.itopya.com/aoc-238-24g2...reesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u24266
mağazada bu fiyata alabilir miyiz peki?

tg yi biz izledigimiz zamanlar suanki toxic kitlesi kundakta bebekti hocam yas olmus 26 27 😂. buyur link https://www.itopya.com/aoc-238-24g2...reesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u24266
Teşekkür ederim bu arada her şey için dizi film için çalışmak için msı mı aoc mu sizce oyun da oynanılabilir ileride
Kontrast oranı MSI daha fazla sanki böyle gözlemledim

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
mağazada bu fiyata alabilir miyiz peki?

Teşekkür ederim bu arada her şey için dizi film için çalışmak için msı mı aoc mu sizce oyun da oynanılabilir ileride
Kontrast oranı MSI daha fazla sanki böyle gözlemledim
kontrast oranina bakma hocam aoc nin renkleri muhtemelen daha canlidir msi dan firmaya gitme sansin varda gidip orda test ettirip almayi deneyebilirsin olu piksel vs yada yan yana gormek icin gitsen bile yeter

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
Rick Baba
Selam çalışmak için 144Hz 1 ms monitör önerisi bekliyorum. Birkaç tane monitörlere baktım sizlere de danışmak istedim.
Laptoptan bağlantı yapacağım bunu da göz önüne alarak değerlendirirseniz sevinirim. Bu arada hantal olmazsa sevinirim.

Bi göz at istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
kontrast oranina bakma hocam aoc nin renkleri muhtemelen daha canlidir msi dan firmaya gitme sansin varda gidip orda test ettirip almayi deneyebilirsin olu piksel vs yada yan yana gormek icin gitsen bile yeter
Ben İtopya ya gideceğim zaten eğer fiyat farkı yoksa orda karar vermeyi düşünüyoruz

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Ben İtopya ya gideceğim zaten eğer fiyat farkı yoksa orda karar vermeyi düşünüyoruz
gözünle görüp karar ver hocam hangisi gözüne hoş gelirse özelliklerini göz önünde bulundurarak aoc de hoparlörde var sanırsam testlerini yaptır al

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
HP Omen 25i
Lenovo R25i-30
Viewsonic VX2428
MSI G244F (1ms GTG ve Rapid IPS monitör)

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yunus Özlü
VG249Q1A modelini düşünebilirsin, F/P ürünü diyebilirim. 1ms 165hz IPS panel üzmez.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er

Salihayaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Salih Ayaz
ASUS VG249Q3A Modeline bakabilirsin 144 hz mönitörlerle aynı fiyat ve 180 hz fast ips

Top Bottom