Neler Yeni

144 Hz 1ms monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
Selam çalışmak için 144Hz 1 ms monitör önerisi bekliyorum. Birkaç tane monitörlere baktım sizlere de danışmak istedim.
Laptoptan bağlantı yapacağım bunu da göz önüne alarak değerlendirirseniz sevinirim. Bu arada hantal olmazsa sevinirim.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Hepsiburadada Omen 25i var hocam indirimde bakabilirsiniz. Msi 2412 nin backlightı biraz kotu oldugu icin renkleri iyi değil bana gore aldim iade ettim dun Omen siparis verdim 4200 e suan 4400 sanirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya Abdullahin onerdigi Lenovaya bakabilirsin dun paylasilan oda ayni fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
Hepsiburadada Omen 25i var hocam indirimde bakabilirsiniz. Msi 2412 nin backlightı biraz kotu oldugu icin renkleri iyi değil bana gore aldim iade ettim dun Omen siparis verdim 4200 e suan 4400 sanirim

veya Abdullahin onerdigi Lenovaya bakabilirsin dun paylasilan oda ayni fiyat
Omen 25i yi beğenmiyorum ne yazık ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
senin attigin 2412 hocam farkli

neden hocam ergonimisini mi
hem ergonomisi hem de bütçeyi biraz aşıyor ondan dedim farklı olduğunu fark etmemişim arasında fark var mı?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hem ergonomisi hem de bütçeyi biraz aşıyor ondan dedim farklı olduğunu fark etmemişim arasında fark var mı?
panelleri farkli 2412 daha cok öneriliyor arkadaşın attigina göre ama backlighti kotu diye renkleri cok doygun deil renk takintiniz yoksa alabilirsiniz forumda bir cok alip memnun kalan oldu 2412 yi bi cok kisiye aldirdik ben begenemedim ama o ayri

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
Msı kötü demenizin sebebi nedir ben kullanmıyacağım şahsen oyun oynanmıyacak ama gelecekte belki kullanılır diye gaming alıyorum bu arada laptopa bağlanılacak sorun yaşanılmaz değil mi?

panelleri farkli 2412 daha cok öneriliyor arkadaşın attigina göre ama backlighti kotu diye renkleri cok doygun deil renk takintiniz yoksa alabilirsiniz forumda bir cok alip memnun kalan oldu 2412 yi bi cok kisiye aldirdik ben begenemedim ama o ayri
Gördüğüme göre sizde Tokyo Ghoulu sevmişsiniz

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Msı kötü demenizin sebebi nedir ben kullanmıyacağım şahsen oyun oynanmıyacak ama gelecekte belki kullanılır diye gaming alıyorum bu arada laptopa bağlanılacak sorun yaşanılmaz değil mi?

Gördüğüme göre sizde Tokyo Ghoulu sevmişsiniz
Ghoullari kim sevmez 😅 hocam kötü demiyorum bazi monitorlerin parlaklliklari düşük bazilarinin arka aydinlatmalari dusuk olur ve bu renklerin doygunlugunu etkiler. 2412 cok basarili bir model ama iste bi omen 25 i ile yan yana getirip gozle gorseniz farki anlayabilirsiniz kagit ustundeki veriler bunu yansitamaz. ama attiklarinizdan en iyisi msi 2412 gibi duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SteelBallRun
Fiyatı 5000 lira olmuş 700 lira üstüne 2k 27 inç monitörler bulunmakta ama 25i kesinlikle ışık sızdırmama konusunda gayet başarılı

Ghoullari kim sevmez 😅 hocam kötü demiyorum bazi monitorlerin parlaklliklari düşük bazilarinin arka aydinlatmalari dusuk olur ve bu renklerin doygunlugunu etkiler. 2412 cok basarili bir model ama iste bi omen 25 i ile yan yana getirip gozle gorseniz farki anlayabilirsiniz kagit ustundeki veriler bunu yansitamaz. ama attiklarinizdan en iyisi msi 2412 gibi duruyor
Işık sızma konusunda başarılı diyorlar size gönderilen modelde bir sorun olabilir mi acaba

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hocam yanlis hatirlamiyorsam itopyada indirime girdi aoc 24gspa bk vardi bakabilirsiniz onun renkleri iyi diyeebiliyorum hoporlorde mevcut yanlis degilsem

Top Bottom