Neler Yeni

Çözüldü✓ 1440p 240hz monitör önerisi

LoserIl

80+ Silver
Bütçe
5
1440p, 240hz OLED monitör fiyatları ne alemde bilgili olanlar rica etsem söyleyebilir mi bir kaç tane?
Aynı özellikte OLED olmayanların fiyatı ne kadardır birde

Şimdi alacağımdan değil piyasa fiyatları nasıl öğrenmek istiyorum. Git kendin bak diyecekler için: monitör arttığında çıkanların çoğunun alınabilir potansiyel olduğunu düşünmüyorum, düzgün olanların fiyatını merak ediyorum

Teşekkür ederim

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
uçuşta kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

1440p, 240hz OLED monitör fiyatları ne alemde bilgili olanlar rica etsem söyleyebilir mi bir kaç tane?
Aynı özellikte OLED olmayanların fiyatı ne kadardır birde

Şimdi alacağımdan değil piyasa fiyatları nasıl öğrenmek istiyorum. Git kendin bak diyecekler için: monitör arttığında çıkanların çoğunun alınabilir potansiyel olduğunu düşünmüyorum, düzgün olanların fiyatını merak ediyorum

Teşekkür ederim
https://www.akakce.com/monitor/en-u...hd-g-sync-oled-oyuncu-u-fiyati,426461901.html

Oled monitör alıp ısınmayı kafana takmamak istiyosan bu sorunu aşmış kaliteli marka ve modelleri seçmelisin direkt yazdım önüme gelene bastım ama 3 aşağı 5 yukarı fikir verir

LoserIl

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LoserIl

80+ Silver
bütçe belirt hocam.
Ana mesajı okursan tam olarak bütçem yok piyasa fiyat ortalamasını merak ediyorum yakın zamanda RTX 4070 SUPER alacağım ondan sonra monitör alabilir miyim acaba diye sordum

eren28tr

80+ Platinum
Ana mesajı okursan tam olarak bütçem yok piyasa fiyat ortalamasını merak ediyorum yakın zamanda RTX 4070 SUPER alacağım ondan sonra monitör alabilir miyim acaba diye sordum

LoserIl

80+ Silver

LoserIl

80+ Silver
Tamam teşekkürler. Yakın zamanda alamam büyük ihtimalle ama alırsam bunu alacağım yorumları/incelemeleri çok iyi biraz araştırdım. Forumda da hep önerilmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyi cevap olarak işaretledim

Top Bottom