Neler Yeni

144Hz 1Ms Ips Monitör Tavsiyesi Oyun ve Çizim İçin.

Wizz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Göktuğ Kılınç
Sevgili arkadaşlar aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi bir bilgisayar topladım çizim yapıyor, adope photoshop, blender, Zbrush, After effects gibi programları kullanmanın yanında oyunda oynuyorum ancak önceliğim çizim yapmak ve bu programları kullanmak. Hangi monitörü tercih etmeyilim ? 144 Hz 1 Ms ve Ips panel monitör tavsiye ediliyor sizlerin bir fikri var mı acaba? Bütçem 1.500 lira civarında , linkiyle beraber fikrini paylaşabilecek olan varsa çok memnun olurum.

1612898304331.png

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Sevgili arkadaşlar aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi bir bilgisayar topladım çizim yapıyor, adope photoshop, blender, Zbrush, After effects gibi programları kullanmanın yanında oyunda oynuyorum ancak önceliğim çizim yapmak ve bu programları kullanmak. Hangi monitörü tercih etmeyilim ? 144 Hz 1 Ms ve Ips panel monitör tavsiye ediliyor sizlerin bir fikri var mı acaba? Bütçem 1.500 lira civarında , linkiyle beraber fikrini paylaşabilecek olan varsa çok memnun olurum.

Alıntıyı görüntüle
VA panel tercih etmeni öneririm

Wizz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Göktuğ Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
165Hz olur mu??
Tabi ki oda olur ancak çizim yapacağım için renkler önemli diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VA panel tercih etmeni öneririm
VA paneller bir miktar daha pahalı sanırım ikisi arasında ki fark nedir ? pek fazla fikrim yok arkadaşım ıps panel tavsiye etti.

Çok teşekkür ederim, listeme ekledim :)

Bu attığınız va panel farkı nedir ips ile ?

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Tabi ki oda olur ancak çizim yapacağım için renkler önemli diye biliyorum.

VA paneller bir miktar daha pahalı sanırım ikisi arasında ki fark nedir ? pek fazla fikrim yok arkadaşım ıps panel tavsiye etti.

Çok teşekkür ederim, listeme ekledim :)

Bu attığınız va panel farkı nedir ips ile ?
bunda daha iyi film izlenir siyahlar daha iyi çıkar ama renk canlılığı tn ile ips arasında

Wizz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Göktuğ Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunda daha iyi film izlenir siyahlar daha iyi çıkar ama renk canlılığı tn ile ips arasında
Film umrumda değil çizim yapacağım renkleri doğru görmem önemli açıkçası, buna uygunmudur ?

Acer kullandınız mı daha önce marka olarak tavsiye edebiliyorsanız fiyat olarak çok uygun geldi

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Film umrumda değil çizim yapacağım renkleri doğru görmem önemli açıkçası, buna uygunmudur ?

Acer kullandınız mı daha önce marka olarak tavsiye edebiliyorsanız fiyat olarak çok uygun geldi
çizime uygun değildir
acer laptobum olmuştu daha önce ama monitör emanet duruyor hem dediğim monitör buna bin basar :)

Top Bottom