Neler Yeni

144HZ-2K Monitör Önerisi

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Dell 27 İnç Al Alternatifi Yok Çünkü
Valla yalan yok bulamadım curved düşünüyordum fakat ips panel olmuyormuş öyĺe olunca ips olup istediğim özellikli bi bu var bir de asus var msilar pahalı bunu alıcam gibi yardımların için tekrar sağol

duranus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İbrahim Duran
Reis bende aynı şekildeyim ya 3070Tİ var monitöre karar veremedim hala Asus VGA27AQZ alacaktım bu hafta sonu ama yukaridaki Dell kafamı karıştırdı. Fiyat farkı var baya
Valla yalan yok bulamadım curved düşünüyordum fakat ips panel olmuyormuş öyĺe olunca ips olup istediğim özellikli bi bu var bir de asus var msilar pahalı bunu alıcam gibi yardımların için tekrar sağol

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Reis bende aynı şekildeyim ya 3070Tİ var monitöre karar veremedim hala Asus VGA27AQZ alacaktım bu hafta sonu ama yukaridaki Dell kafamı karıştırdı. Fiyat farkı var baya
Valla hiç sorma şahsi fikrim 600 lira büyük para değil dell için değer gibi ama ghosting var mı bunlarda önemli tabi

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
2. El Monitör almayı düşünüyorsan imzamdaki monitör için konuşabiliriz, hem senin için daha hesaplı olur hem gerçekten kaliteli bir monitör kullanmış olursun bu seçenekler yanına bile yaklaşamaz çünkü

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Konu mesajlarini okumadim. Dell alabilecegin en iyi 2 3 2k gaming monitoru desek yanlis olmaz. Bir de gigabyte m27q bakabilirsin o butcelerde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: 27" alinmali kesinlikle 2k icin. Buyugune girme ppi density yetmez piksellesme baslar.

Yamoima

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ahmet Utku Kargı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YamoimaTR/
Discord
Yamoima#1664
ASUS VGA27AQ kullanıyorum, fiyatına göre gayet güzel bir monitör. Dell'e kıyasla aradaki fiyat farkına bence pek değmez. Sonuç olarak Dell ile Asus arasındaki en büyük fark ekranın renk skalası onun dışında bir fark yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,793
Üyeler
149,274
Son üye
menemenci
Top Bottom