Neler Yeni

146 GÜNDE SAYISAL 240 BİN YAPILABİLİR Mİ

lexathion

80+
Merhaba arkadaşlar sınava 146 gün var 146 günde sıfırdan sayısaldan 240 bin yapılabilir mi? günde 12 saat falan çalışacağım ( 12 saat çalışabilirim kendimi zorlayacağım çünkü )
Not: Sadece yapılır mı yapılamaz mı yazmanız yeterli benim için.

Son düzenleme:

fuathan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Fuathan Karapınar
İlgilendiği Kategoriler
Her türlü teknoloji, Kripto Para Borsası
Instagram
https://www.instagram.com/fuathankarapnr/
Facebook
fthnkrpnr
Twitter
Vulturus0
Şimdi bu soruya uzun bir cevap vereceğim biraz ben üniversite sınavına hazırlanalı en az 5 sene oldu rahat o zaman lys vardı biliyorsunuz, orta derece hakimdim ben matematik konularına ve günde ister inanın ister inanmayın 5 saat bile çalışmadım, günlük düzenli 2 yada 3 saat civarı çalışarak sayısalda 300 bin tm de ise 210 bindeydim

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Merhaba arkadaşlar sınava 146 gün var 146 günde sıfırdan sayısaldan 240 bin yapılabilir mi? Çok geride olduğum içinde günde 12 saat falan çalışacağım ( 12 saat çalışabilirim kendimi zorlayacağım çünkü )
Kankam çok genel söylüyorsun, eğer cidden severek ve istiyerek günde 12 saat çalışırsan 148 gün boyunca 10 bine bile girersin ama bu imkansız, çok gerideyim demişsin buda seni 1 milyona sokar, Kısacası hedef koymak kolaydır ama bunu başarmak için gerçekçi çözümler bulmalısın. Eğer mezuna kalmış değilsen okulda bir arkadaşınla el ele verip birlikte sıkı çalışarak veya mezuna kalmışsan evine arkadaşını çağırarak en azından birinin olması ile ders çalışma isteğini arttırarak çalışırsan, çok rahat 250 bine girersin.

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
şanslıysan biraz da genel kültürle çalışmadan bile yaparsın 1 haftada ayt fiziği bitirip 9 net yapmışlığım var önceden de biraz biliyordum da yine de yapılır yani.Şuan 1 ay çalışsam 100k altına oynarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Verimli 12 saat çalışmayla biraz da öğrenim seviyesine de bağlı ama ilk 5kya girersin bence.Ama verimin her gün azalacağı için çok düzenli gitmelisin uyku düzenini de bozmaman lazım vb zor biraz.not:yukarda yazdığım 1 haftada bitirmede günde 20 saat çalıştığım da oldu mantığını kavrama formül ezberleme vb. ama ortalama günde 6-8 saat filan çalışmışımdır.

Tabi nasıl çalışacağın da önemli yani lisede misin yoksa uzun zaman mı geçti üzerinden vb

Son düzenleme:

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
Merhaba arkadaşlar sınava 146 gün var 146 günde sıfırdan sayısaldan 240 bin yapılabilir mi? günde 12 saat falan çalışacağım ( 12 saat çalışabilirim kendimi zorlayacağım çünkü )
Yapamazsın diyenlere asla aldırış etme. İmkansız diye bir şey yok. Ben de bu zamanlarda çalışmaya başlamıştım sınava ve şu an Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü okuyorum. Kendine mutlaka bir ders tablosu yap ve bol bol soru çöz. Tabi günlük çalışma saati de önemli. Ben günde en az 10 saat çalışıyordum. Hatta 15'i bile bulduğu çok olmuştur. Saati ayarlamak sana kalmış. Ben referans olması açısından yazıyorum. Ayrıca kendine KR Akademi'nin ders notlarını alabilirsin bayağı iyiler. Sorun olursa buraya ya da özelden yaz.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Furkan SARIGÖL
5 ay bile yok başlaman lazım hızlıca ve sıfır derken nasıl sıfır temelin var çalışmadın mı yoksa antrenmanlarla matematik çözecek kadar mı sıfır ? 2. ihtimal ise sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,220
İsim
Diyarhan
Bu soruyu sormak yerine çalışsan 200k bile olucaktır.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,635
İsim
Taylan Şimdi
240bini gözün kapalı yaparsın 12 saat falan kasmana da gerek yok ayrıca.Gerçekten kendine bir planlama yap ve onu dolabına as.Her gün ona uyarak soru çöz ve çalış max 3 saat verimli çalış.Ben Antalyalıyım kaçar arkadaşlarla gezerdim sadece dersi derste dinleyerek 170bine girdim MF'den.ve fizik netim berbattı.

Omnissiah

80+ Bronze
dostum imkansız değil ama gerçekten kendini verirsen en azından taşra üniversitesine girmessin öyle düşün bide.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Enes Bulut
azimli ve kararlı çalısırsan 240 degıl 10-20k bıle yaparsın yeterkı azımlı calıs bende bu sene gırıcegım sınava bugun 8 saat calısıtım hedef de 20k

azimli ve kararlı çalısırsan 240 degıl 10-20k bıle yaparsın yeterkı azımlı calıs bende bu sene gırıcegım sınava bugun 8 saat calısıtım hedef de 20k
benı yanlıs anlama benım temelım oldugu için boyle konuusuyorum

İceWolf

80+ Silver
Sakın çalışma, sürekli internette takıl, forumlara konu aç kesin ilk 1000 desin.

Top Bottom