Neler Yeni

15.000 TL Masaüstü Sistem Tavsiyesi

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
Hocam bu ay sonu alın bence en geç. Sonuçta Türkiye burası ne olacağı çok belli olmuyor. Bir anda dolar yine aralıkta fırladığı gibi fırlayabilir. Maksimum edeceğiniz kâr 1-2k olur. Alacağınız riske değer mi tartışılır tabi ki :D
Kesinlikle haklısınız :) Ama indirimleri iyi kovalamak gerekiyormuş onu çok iyi anladım :D Sistem olursa yine size zahmet olmazsa buraya bırakın lütfen :) Aldığım zaman mutlaka buraya yazacağım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu sistem ancak bu makalede oyunlar;https://www.build-gaming-computers.com/cpu-intensive-games.html
veya Büyük bütçeli/grafikli MMO/MMORPG oyunları oynarken fark yaratır. ayrıca MMOFPS(World Of Tanks, Battlefield, Arma 3, PUBG) gibi oyunlarda da farklar yaratabilir. BF 5 64 kişilik serverlarda işlemcinin deli gibi kullanıldığını duymuştum, arkadaşınız böyle oyunlar oynuyorsa bu sistem daha mantıklı olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Bu sistem ancak bu makalede oyunlar;https://www.build-gaming-computers.com/cpu-intensive-games.html
veya Büyük bütçeli/grafikli MMO/MMORPG oyunları oynarken fark yaratır. ayrıca MMOFPS(World Of Tanks, Battlefield, Arma 3, PUBG) gibi oyunlarda da farklar yaratabilir. BF 5 64 kişilik serverlarda işlemcinin deli gibi kullanıldığını duymuştum, arkadaşınız böyle oyunlar oynuyorsa bu sistem daha mantıklı olur.
Arkadaşın attığı derken sizi kastetmiştim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Biliyorum hocam. Kendimi eleştirdim sayılır. bu sistemi atarken çok fazla oyun içi FPS konusunda performans bilgisi vermemişim. :D

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
Biliyorum hocam. Kendimi eleştirdim sayılır. bu sistemi atarken çok fazla oyun içi FPS konusunda performans bilgisi vermemişim. :D
Fazlasıyla yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. Forumda mesajı okuyan 100 kişi var cevap veren 1 kişi. Umarım sizde yakın zamanda hayatınızda olumlu anlamda şeylerle karşılaşırsınız. Mart ayının başına kadar bekleyeceğim zaten şu günlerde alırsam çok pahalıya almış oluyorum. O yüzden sabretmek daha faydalı :)

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Fazlasıyla yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. Forumda mesajı okuyan 100 kişi var cevap veren 1 kişi. Umarım sizde yakın zamanda hayatınızda olumlu anlamda şeylerle karşılaşırsınız. Mart ayının başına kadar bekleyeceğim zaten şu günlerde alırsam çok pahalıya almış oluyorum. O yüzden sabretmek daha faydalı :)
Rica ederim hocam. ben de kendime bir sistem alacağım yakında. umarım güzel bir şeyle karşılaşırım diyelim. 😁

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
ben sessiz sessiz okuyom öğrenıyom :D

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
ben sessiz sessiz okuyom öğrenıyom :D
Ya faydalanan olursa tabii ki de ne mutlu bize ancak 250 küsür kişi içerisinde 1 tane kişi yazıyor, sistem öneriyor en azından destek olarak beğenip teşekkür etseler bu arkadaşımıza değil mi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,691
Üyeler
152,305
Son üye
Burakesen11
Top Bottom