Neler Yeni

15-18k arası sistem önerisi

Edwin1925

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Edwin
Bütçe
18000
Merhaba. Bu fiyat aralıklarına 1650 ve rx580'li sistemler görüyorum ve ikisinide istemiyorum. Karar veremeyince yazmak istedim. VRAM en az 8gb ram 16gb olursa sevinirim. Monitör falan dahil değil sadece kasa fiyatı.
Ayrıca vatandaki şu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ? PSU bomba gibi duruyor kasayı corsair yapınca fiyat 19.749tl oluyor. Sırf kart için bütçeyi aşıp alabilirim sizce kasayı değiştirince fiyatına değiyor mu ?
İlk konum yanlışım varsa belirtirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba. Bu fiyat aralıklarına 1650 ve rx580'li sistemler görüyorum ve ikisinide istemiyorum. Karar veremeyince yazmak istedim. VRAM en az 8gb ram 16gb olursa sevinirim. Monitör falan dahil değil sadece kasa fiyatı.
Ayrıca vatandaki şu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ? PSU bomba gibi duruyor kasayı corsair yapınca fiyat 19.749tl oluyor. Sırf kart için bütçeyi aşıp alabilirim sizce kasayı değiştirince fiyatına değiyor mu ?
İlk konum yanlışım varsa belirtirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Bu attığın sistem alınır

Edwin1925

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Edwin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Leş gibi bir kasa koymuşlar. Cumaya kadar güzel bir sistem bulamazsam sanırım kasayı değiştirip alacağım. Önerisi olan için bekliyorum yanıtınız için de teşekkürler

Top Bottom