Neler Yeni

15-20K telefon onerisi

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
15-20k bandinda telefon ariyorum. Gundelik kullanim benim icin on planda. Agir oyunlar oynayacagimi dusunmuyorum maksimum clash royale vb oynarim, instagram vb gibi platformlarda akici sekilde video oynatip gezinmeme yardimci olmasi yeterli olur. Batarya benim icin en onemli kriterlerden biri bunlara gore bir oneri yaparsaniz sevinirim, tavsiye veren herkese tesekkurler. @şahin doğan sizin oneriniz olur mu hocam? Benim bu saydigim kriterlere gore aklimda A55 var samsung tarafindan ama Honor 200 de dusunuyorum. Fakat onun da goruntusu pek hosuma gitmiyor.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Celal Smyrna
15-20k bandinda telefon ariyorum. Gundelik kullanim benim icin on planda. Agir oyunlar oynayacagimi dusunmuyorum maksimum clash royale vb oynarim, instagram vb gibi platformlarda akici sekilde video oynatip gezinmeme yardimci olmasi yeterli olur. Batarya benim icin en onemli kriterlerden biri bunlara gore bir oneri yaparsaniz sevinirim, tavsiye veren herkese tesekkurler. @şahin doğan sizin oneriniz olur mu hocam? Benim bu saydigim kriterlere gore aklimda A55 var samsung tarafindan ama Honor 200 de dusunuyorum. Fakat onun da goruntusu pek hosuma gitmiyor.
Honor 200

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklimda s22 de vardi ama bataryasi hakkinda cokca olumsuz yorum var ve benim onceliklerimden biri batarya oldugu icin direkt eledim. Diyelim a55 aldim honor 200 yerine beni uzer mi sizce?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Honor 200 alabilirsiniz.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,477
İsim
Emir
buna bakarblrsnz fakat bitmiş snaırım.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
buna bakarblrsnz fakat bitmiş snaırım.
Evet bitmis ama yine de butce ayirabilirim sefer diyorsaniz Honor 200 yerine.

Top Bottom