Neler Yeni

15 metre LAN kablosu öneriniz nedir?

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
arkadaşlar modem benim odamda 100-120mbs arası download 10 civarı upload alıyorum yan odada kardeşim var arada 1 duvar olmasına rağmen 40-50 download 3-4 upload alıyor kablosuz bağlandığından dolayı diye düşünüyorum benim odamdan onun odasına duvardan kablo çekeceğim fakat uygun kablo bulamadım kabloların çoğu çok kalın ve metresi yetersiz kablosu çok kalın olmayan 15 metre civarında LAN kablosu öneriniz nedir?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
arkadaşlar modem benim odamda 100-120mbs arası download 10 civarı upload alıyorum yan odada kardeşim var arada 1 duvar olmasına rağmen 40-50 download 3-4 upload alıyor kablosuz bağlandığından dolayı diye düşünüyorum benim odamdan onun odasına duvardan kablo çekeceğim fakat uygun kablo bulamadım kabloların çoğu çok kalın ve metresi yetersiz kablosu çok kalın olmayan 15 metre civarında LAN kablosu öneriniz nedir?
reyiz öyle olmamalı cat6 mıydı cat 4 müydü en yeni si hhangisiyse 200m ye kadar kaybettirtmiyo bir şey

• Beğen
Reaksiyonlar: Ediz

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
ş
Tanıdığım biri cat 6 50 metrelik kullanıyor hiçbir sıkıntı yok cat 6 en kalitelilerinden biridir

• Beğen

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
cat6 veya cat4 ne bilmiyorum maalesef cahilim o konuda
reis cat 6 kabloların uzunladıkça performansı kaybettirmemesi için geliştirilmiş teknoloji gibi büyük ihtimalle kablolar aşırı inceltiliyo direnç azaltılıyor ve performans kaybı olmuyor

• Beğen
Top Bottom