Neler Yeni

15 yaşındayım spor yapmak kendimi geliştirmek istiyorum boy 163 kg 58

Merhabalar arkadaşlar
tatil başladığından beri hiç bir düzenim yok uyku yemek vs.
çok sıkmaya başladı bu durum spor yapmak kas kütlemi geliştirimek,dik durmak daha fit olmak istiyorum.
hayatım boyunca hiç spor yapmadım nerdeyse futbol bilgim vardır ama uygulamada kötüyüm
bu durumu düzeltmek 1 2 hafta evde kasılıp spor salonuna gitmek istiyorum
taktik programvs. verebilcek olursa sevinirim
Bazı arkadaşlar kendini geliştir kitap oku vs. diyebilir onları çoğunlukla zaten yapıyorum fiziksel olarak zayıfım o konuda tatktik bilgi vs. verebilirsiniz
15yaşındayım

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Merhabalar arkadaşlar
tatil başladığından beri hiç bir düzenim yok uyku yemek vs.
çok sıkmaya başladı bu durum spor yapmak kas kütlemi geliştirimek,dik durmak daha fit olmak istiyorum.
hayatım boyunca hiç spor yapmadım nerdeyse futbol bilgim vardır ama uygulamada kötüyüm
bu durumu düzeltmek 1 2 hafta evde kasılıp spor salonuna gitmek istiyorum
taktik programvs. verebilcek olursa sevinirim
Bazı arkadaşlar kendini geliştir kitap oku vs. diyebilir onları çoğunlukla zaten yapıyorum fiziksel olarak zayıfım o konuda tatktik bilgi vs. verebilirsiniz
15yaşındayım
Salon ayarlayıp salona başlayana kadar evde çalışın. Salonda program yaparlar ama yapmazlarsa da 2 hafta fullbody antrenman, ondan sonra da bölgesel antrenmanlara geçersiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Salon ayarlayıp salona başlayana kadar evde çalışın. Salonda program yaparlar ama yapmazlarsa da 2 hafta fullbody antrenman, ondan sonra da bölgesel antrenmanlara geçersiniz
evde neler yapabilirim uyu düzeni önemlimi ve beslenme hakkında bilgi verirseniz sevinirim

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
evde neler yapabilirim uyu düzeni önemlimi ve beslenme hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Uyku aşırı önemli. Beslenme olarak şeker ve yağdan uzak durun. Zaten zayıfsınız yiyebildiğiniz kadar yiyin. Cici bebeli şeker yuvası shakelerden uzak durun. Pilavla tahılla etle proteinle beslenin bunlar zaten klişe. Kardiyo yapma yaparsan da hafta da bir yap. Salona hemen başlayacaksan gerek yok ama istersen 5 kg dambıl alıp başlayabilirsin. Salona hemen başlayacaksan da şınav ve karın çalışmak yeterli.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Uyku aşırı önemli. Beslenme olarak şeker ve yağdan uzak durun. Zaten zayıfsınız yiyebildiğiniz kadar yiyin. Cici bebeli şeker yuvası shakelerden uzak durun. Pilavla tahılla etle proteinle beslenin bunlar zaten klişe. Kardiyo yapma yaparsan da hafta da bir yap. Salona hemen başlayacaksan gerek yok ama istersen 5 kg dambıl alıp başlayabilirsin. Salona hemen başlayacaksan da şınav ve karın çalışmak yeterli.
kaçar tane olması önemlimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

şeker ve yağdan tamamenmi uzak durmam gerekli

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

şeker ve yağdan tamamenmi uzak durmam gerekli
Bi anda hiç şeker yemiyorum beyaz ekmek poğaça yemiyorum derseniz 2 3 gün sonra patlarsınız tabi. Ama ben bi ara 2 haftalık şeker diyeti yapmıştım o zaman dan beri ne şeker ararım ne de şekerli şeyleri yiyebilirim. Beyaz ekmek konusunda maalesef bende dayanamıyorum yiyorum ama ne kadar uzak durursanız o kadar iyi. Şınav da çekebildiğiniz kadar 1 saat içerisinde setlere bölebilirsiniz.

Top Bottom