Neler Yeni

Öneri 150.000 ₺ Araba Tavsiyesi İstiyorum

m_t_t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mert Taha Tiryaki
Yılına modeline göre dolu bir araç fakat satımı kolay değil
Parçası diğerlerine nazaran daha pahalı .
Ben focus öneririm hem geniş hem rahat araba
O da yok dersen corolla bakabilirsin.
Avensis D segmenti olduğu için biraz daha büyük. Ama dediğiniz gibi Focus ve Corolla ya da bakılabilir. Zaten Toyota sı olan adam arabasını satmaz.😄

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Yılına modeline göre dolu bir araç fakat satımı kolay değil
Parçası diğerlerine nazaran daha pahalı .
Ben focus öneririm hem geniş hem rahat araba
O da yok dersen corolla bakabilirsin.
Bizde Türkiye de 4 tane falan olan bir Toyota vardı. 53.000 ₺ satmıştık ve 2000 kişi ilana tıklanmıştı alan adam Sakarya'dan geldi. Yani araba güzelse her türlü gidiyor. Sonra pişman olduk tabi keşke satmasaydık diye

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,377
İsim
Hakanbey
Sakaryada Yeni tanıştığım toyota servisindeki usta 2011 toyota corolların Genel olarak çok sağlam olduğu yılda max 2-3 tane servise geldiğini onlarında sadece bakım amaçlı olduğunu söyledi. Belki bu bilgi işinize yarar.

artbiha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hasan Enes Turan
Bu civarlarda araba almak istiyoruz arabanın parası 10 Ağustos ta falan gelecek anca o zaman almaya başlarız. Kriterler:

1-İstanbul içi
2-Sedan yada hatchback
3-Otomatik olsa iyi olur ama manuel de olur.
4-4 kişilik aile binecek.
5-Fransız aracı olmayacak mümkünse.
6-Km 160.000 olur Max ona göre model söyleyebilirsiniz.
7-Dizel yada tüplü olsa iyi olur çok yakmaması gerek.

Önerilerinizi bekliyorum modele göre filtreleyip ilanlara bakacağım bu paraya en iyi hangi araba olur ?

Bu civarlarda araba almak istiyoruz arabanın parası 10 Ağustos ta falan gelecek anca o zaman almaya başlarız. Kriterler:

1-İstanbul içi
2-Sedan yada hatchback
3-Otomatik olsa iyi olur ama manuel de olur.
4-4 kişilik aile binecek.
5-Fransız aracı olmayacak mümkünse.
6-Km 160.000 olur Max ona göre model söyleyebilirsiniz.
7-Dizel yada tüplü olsa iyi olur çok yakmaması gerek.

Önerilerinizi bekliyorum modele göre filtreleyip ilanlara bakacağım bu paraya en iyi hangi araba olur ?

Logithx

80+ Bronze
Kia ceed 1.6 crdi elite modeline bak o paraya alabileceğin en donanımlı araba cam tavandan otomatik parka kadar var..

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Toyto Corolla almayı düşünebilirsin.

Neden Toyota Corolla?

En az motor arızası çıkaran arabalar sıralamasında 2.
Gayet konforlu olması
Piyasada tutulan bir araç olması, satmak istersen kolayca satarsın.

rookie27

80+ Gold
Toyto Corolla almayı düşünebilirsin.

Neden Toyota Corolla?

En az motor arızası çıkaran arabalar sıralamasında 2.
Gayet konforlu olması
Piyasada tutulan bir araç olması, satmak istersen kolayca satarsın.
Bizim elimizden 3 tane Corolla geçti evet sorunsuz güzel araç motor arızası diye bir şey yok ama 1.33 motor Corolla için rezil bir motor hem gitmiyor hem çok yakıyor 1.6 alsan o da çok yakıyor piyasası gerçekten güzel rahat satarsın ama araba da his zevk diye bir şey yok dümdüz araba sürüyorsun çok sıkıcı geliyor onun dışında japon araçlarının şanzımanı olan CVT zaten tam bir işkence manuel alacaksın Corollayı ben sonuç olarak hacim dert degilse focus hacim önemli ise Jetta öneririm.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bizim elimizden 3 tane Corolla geçti evet sorunsuz güzel araç motor arızası diye bir şey yok ama 1.33 motor Corolla için rezil bir motor hem gitmiyor hem çok yakıyor 1.6 alsan o da çok yakıyor piyasası gerçekten güzel rahat satarsın ama araba da his zevk diye bir şey yok dümdüz araba sürüyorsun çok sıkıcı geliyor onun dışında japon araçlarının şanzımanı olan CVT zaten tam bir işkence manuel alacaksın Corollayı ben sonuç olarak hacim dert degilse focus hacim önemli ise Jetta öneririm.
1.4 d4 d alacaksın kafan rahat olacak en baba motor
500 binde bir tanesine motor yaptık o kmye kadar hiç motor açılmamış daha ilk biz açmıştık.

Top Bottom