Neler Yeni

Yardım 150.000₺ Araba tavsiyesi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,512
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,512
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Biraz baktimda bu fiyatlara km 150kdan başlıyor

Jâckêrs

80+ Bronze
Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz arabaların taksi çıkması olup olmadığı nasıl anlaşılıyor? Araba konusunda çok bilgisiz değilim fakat önceden pek ilgilenmiyordum yeni yeni öğrenmeye başladım. Yeni araba alacaklara tavsiyeleriniz nelerdir?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz arabaların taksi çıkması olup olmadığı nasıl anlaşılıyor? Araba konusunda çok bilgisiz değilim fakat önceden pek ilgilenmiyordum yeni yeni öğrenmeye başladım. Yeni araba alacaklara tavsiyeleriniz nelerdir?
Valla ben tarcanlar ekspertiz götürdüm 1000tl full ekspertiz verdim ancak fren testi, airbag testi filan yapmamışlar ona şaşırdım galiba paket içinde değil sanırım onların fiyatı ne kadar bilmiyorum ama full ekspertiz de motor performans testi, iç donanım testi, kaporta testi, mekanik testi, km sorgu, hasar sorgu yapıyorlar.

Jâckêrs

80+ Bronze
Valla ben tarcanlar ekspertiz götürdüm 1000tl full ekspertiz verdim ancak fren testi, airbag testi filan yapmamışlar ona şaşırdım galiba paket içinde değil sanırım onların fiyatı ne kadar bilmiyorum ama full ekspertiz de motor performans testi, iç donanım testi, kaporta testi, mekanik testi, km sorgu, hasar sorgu yapıyorlar.
Anladım hocam, teşekkürler.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.6 lpgli megane 2 bakabilirsin. Ne dizel ne benzinli bu saatten sonra bu akaryakıt fiyatlarıyla hiç bine binilmez. Lpgli almanı öneririm. 4 5 litre yakan araba bile 1.2 lira yakıyor neredeyse. O ortalamayı yapmak için de sağ şeritte 50 ile gidiyorsun .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu MOTOR ÇOK GÜZEL diyenler fena sıkıyor. 820 bin km deki linea dizele yazan gördüm :D
Her şöför arabayı şahin gibi kullanmıyor düzgün kullanıp bakımlarını yaptırırsan neden güzel olmasın? Ayrıca yeni revizyon edilmişte olabilir. 670 binde mercedes e200 gördüm saat gibi çalışıyordu.

Son düzenleme:

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
1.6 lpgli megane 2 bakabilirsin. Ne dizel ne benzinli bu saatten sonra bu akaryakıt fiyatlarıyla hiç bine binilmez. Lpgli almanı öneririm. 4 5 litre yakan araba bile 1.2 lira yakıyor neredeyse. O ortalamayı yapmak için de sağ şeritte 50 ile gidiyorsun .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şöför arabayı şahin gibi kullanmıyor düzgün kullanıp bakımlarını yaptırırsan neden güzel olmasın? Ayrıca yeni revizyon edilmişte olabilir. 670 binde mercedes e200 gördüm saat gibi çalışıyordu.
O kadar fazla insanları kandıran var ki bunlar daha çok istisnai denk gelir dostum. Çok fazla örnek var dışarıda. Bizzat arkadaşımın takla attığı arabayı kazasız satmışlar macunla. 2. el araba piyasası çok karışık. Tabi bu demek değil hepsi böyle dolandırıcı veya iyi insan.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
2003 passat bakabilir misin 200.000 civarı olması lazım fiyat

Jâckêrs

80+ Bronze
Top Bottom