Neler Yeni

1500 ₺ Güç Kaynağı Tavsiyesi

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Baktımda hocam itopya'da var bir de vatanda fiyatlar yakın.XPG örgülü kablo koymuş Thermalthake normal düz plastik kablo koymuş keşke örgülü koysaymış ama sizin söylediklerinize güveniyorum sipariş geçeyim hocam.

İtopya'da stok yok.

Burada 1230 TL.

NitroNos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Aliko
PSU'yu çekiştirmeyeceksin ya klavye mouse kablosu gibi :D
Ne bileyim hocam youtube de baktım bak bu örgülü görünce diğeri plastik görünce malzemeden kaçmışlar diye düşündüm :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya'da stok yok.

Burada 1230 TL.
İstanbul'a yolum düşerse mağazadan alırım hocam yoksa vatan'dan sipariş geçerim.

NitroNos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Aliko
İtopya'da stok yok.

Burada 1230 TL.
Hocam kusura bakmayın sizin de kafanızı şişiriyorum 2 ürünü de baya inceledim bir çok testte xpg a+ sertifika almış thermalthake a- olarak sertifika almış ve amazon'a baktığımda xpg hem pahalı hemde kötü yorum yok denecek kadar az ancak thermalthake gf1 750W olarak anakartı yanan bilgisayarı bozulanlar var elektronik tabi de anakartı yandığında psu firması yada garanti bunu ödemiyor sanırım.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Hocam kusura bakmayın sizin de kafanızı şişiriyorum 2 ürünü de baya inceledim bir çok testte xpg a+ sertifika almış thermalthake a- olarak sertifika almış ve amazon'a baktığımda xpg hem pahalı hemde kötü yorum yok denecek kadar az ancak thermalthake gf1 750W olarak anakartı yanan bilgisayarı bozulanlar var elektronik tabi de anakartı yandığında psu firması yada garanti bunu ödemiyor sanırım.

Nereden almış sertifikayı?

GF1 1 tık daha iyi ondan. Verimlilik sertifikasıysa onu çok takmayın.

Kimin anakartı yanmış? Kimin bilgisayarı bozulmuş?

NitroNos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Aliko
Nereden almış sertifikayı?

GF1 1 tık daha iyi ondan. Verimlilik sertifikasıysa onu çok takmayın.

Kimin anakartı yanmış? Kimin bilgisayarı bozulmuş?

Yorumlar da var hocam.

850W olanının test sonuçları hocam.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13

1608658229607.png

Sıkıntı çıkarması çok zor ve testler de bunu söylüyor.

Elektrik kesintisi falan olsa anlarım ama direk takınca bozulması ve böyle bir üründe imkansız diyebilirim.

Amazon'da böyle bir olay olabilir mi bilmiyorum ama attığım yorum doğru olabilir.

NitroNos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Aliko
Alıntıyı görüntüle

Sıkıntı çıkarması çok zor ve testler de bunu söylüyor.

Elektrik kesintisi falan olsa anlarım ama direk takınca bozulması ve böyle bir üründe imkansız diyebilirim.

Amazon'da böyle bir olay olabilir mi bilmiyorum ama attığım yorum doğru olabilir.
Amazon sahte satarmı ki hocam param olsa seasonic alır geçerdim de bütçe malum kısıtlı işte.

Top Bottom