Neler Yeni

1500 TL civarı ayakkabı önerisi

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
Max 1.5kya kadar ayakkabı önerisi istiyorum. Düz taban istemiyorum. Günlük kullanımda ayağı ağrıtmayacak bir ayakkabı almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum. Linkteki ayakkabının yorumları gayet iyi. Sizce nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
Max 1.5kya kadar ayakkabı önerisi istiyorum. Düz taban istemiyorum. Günlük kullanımda ayağı ağrıtmayacak bir ayakkabı almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum. Linkteki ayakkabının yorumları gayet iyi. Sizce nasıldır?

Linkteki ayakkabı gayet güzel, tipini beğendiysen al geç. Nike'ın ayakkabıları günlük kullanımda aşırı rahat oluyor, yalnızca ayağına uygun numarayı alman lazım. Yakınlarda bir Nike mağazası varsa deneyip ondan sonra internetten almanı öneririm.

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linkteki ayakkabı gayet güzel, tipini beğendiysen al geç. Nike'ın ayakkabıları günlük kullanımda aşırı rahat oluyor, yalnızca ayağına uygun numarayı alman lazım. Yakınlarda bir Nike mağazası varsa deneyip ondan sonra internetten almanı öneririm.
teşekkürler cevabın için . bu ayakkabıyı yarın deneyeceğim mağaza da. bu bütçede başka öneriniz var mı ?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,193
İsim
kaan-şahin

Ayakkabı güzel bir arkadaşım da vardı futbol falan oynadı bir şey olmuyor ayakkabıya ama yağmurlu günlerde giyemeyebilirsin.

Freix

80+ Bronze
teşekkürler cevabın için . bu ayakkabıyı yarın deneyeceğim mağaza da. bu bütçede başka öneriniz var mı ?
Genelde bu tarz adidas nike puma ayakkabılarda 0,5 numara buyuk almak iyi olabiliyor deneyimleyip alman en iyisi olacaktır. Günlü kullanımda ise nike bana göre adidas ve pumaya göre bir tık daha iyi adidasın üst seviyeleri çok iyi ama pahalı bu fiyata en iyisi nike olacaktır.

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Kanka benim ayaklar taraklı. Büyük ihtimalle bu bana olmaz
Benimde taraklı bende sipariş verirken tereddütteydim ama rahat oldu ayagıma. almadan önce mağazada deneme fırsatın varsa mutlaka dene gerçekten rahat ayakkabı

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,229
İsim
bilo
Discord
b1l0

Hocam ben de bunu düşünüyorum aldınız mı memnun musunuz?

Top Bottom