Neler Yeni

1500 TL Civarı Küçük El Mouse Önerisi

Nwfrx_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ege Beker
Bütçe
1500
Merhaba herkese, yeni mouse alacağım Basilisk v3 düşünüyordum fakat arkadaşım biraz büyük dedi ben de vazgeçtim. Şu anda G203 kullanıyorum elime tam oturuyor. Elimin boyutlarını aşağıya ekledim. Kulaklığım ve klavyem Razer olduğu için fareyi de Razer bakıyorum Razer olması önceliğim fakat çok da küçük modeli yok gibi. Şimdiden teşekkürler.
Ekleme: Tutuşum claw kadar yüksek değil fakat palm kadar da yapışık değil. İkisinin arası yani.

Ekler

• png-clipart-outline-presentation-handprint-printable-child-face.png
    png-clipart-outline-presentation-handprint-printable-child-face.png
    27.1 KB · Hit: 37

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Yakın fiyatlarda XM2We var, bakabilirsin. Lamzu Atlantis Mini'ye bütçen çıkmıyorsa ve gerçekten küçük bir şey istiyorsan buna bakabilirsin aslında. Ergonomik yapıda.

zeduru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Seyit incekara
Merhaba herkese, yeni mouse alacağım Basilisk v3 düşünüyordum fakat arkadaşım biraz büyük dedi ben de vazgeçtim. Şu anda G203 kullanıyorum elime tam oturuyor. Elimin boyutlarını aşağıya ekledim. Kulaklığım ve klavyem Razer olduğu için fareyi de Razer bakıyorum Razer olması önceliğim fakat çok da küçük modeli yok gibi. Şimdiden teşekkürler.
Ekleme: Tutuşum claw kadar yüksek değil fakat palm kadar da yapışık değil. İkisinin arası yani.
G402 ye bakabilirsin 😁

Nwfrx_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ege Beker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri