Neler Yeni

Çözüldü✓ 1500 TL Civarı Wirelles Mouse Önerisi

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
Bütçe
1500
Merhaba 1 Yıl Önce rival 3 aldım ve çok memnunum ama biraz hor kullandığım için clicklerinde sıkıntı yapmaya başladı çoğunlukla montaj yapıyorum ama gaming mouse tarzı seviyorum razer ve steelseries gibi bilindik markaların wirelles mouselarına heveslendim hangi mouseyi almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar

Merhaba 1 Yıl Önce rival 3 aldım ve çok memnunum ama biraz hor kullandığım için clicklerinde sıkıntı yapmaya başladı çoğunlukla montaj yapıyorum ama gaming mouse tarzı seviyorum razer ve steelseries gibi bilindik markaların wirelles mouselarına heveslendim hangi mouseyi almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar
Biraz daha çıkarsan vgn dragonfly wireless bu bütçede alabileceğin en iyi ürünlerden biri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veyahut 4000 hz istiyorsan dareu a950pro 4k bakabilirsin

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

Güzel mouse ben kullanıyorum.

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hahaha komik bir şaka

Biraz daha çıkarsan vgn dragonfly wireless bu bütçede alabileceğin en iyi ürünlerden biri

Veyahut 4000 hz istiyorsan dareu a950pro 4k bakabilirsin
Bakacağım fakat hiç duymadığım markalar o yüzden şüpheliyim

Hahaha komik bir şaka

Bakacağım fakat hiç duymadığım markalar o yüzden şüpheliyim
Vgn gayet köklü bir marka hatta vxe isimli bir alt markası bile var ayrıca wraith güvencesi olduğu için en ufak bir sorunda iade edebilirsiniz eğer alacaksınız "Swar50" kodu ile 50 TL indirimli alabilirsiniz

@Mehmet Yılmaz

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuna
dusunmeden alabilecegin mouse

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
dusunmeden alabilecegin mouse
Çok sık görüyorum bunları bakacağım

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuna

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
bende arkadasin dedigi dragonfly modeli var aldigima pisman olmadigim nadir seylerden cidden dusunmeden alabilirsin
Aklıma yattı ve bir ricam daha var 1500 lira veya altına alabilexeğim bir öneriniz var mı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ahmet Şeker
Çok sık görüyorum bunları bakacağım
gayet iyi ürünlerdir sıkıntı yaşamazsınız markalar türkiyede pek bilinmese de yurtdışında seviliyorlar zaten razer steelseriesin pahalı olma sebebi marka değeri oyun oynuyor olsanız bile da v3 pro veya viper v2 pro ile bu mouselar arasındaki farkı hissedemezsiniz.bunu viper v2 pro kullanan biri olarak söylüyorum, ben alırken bu ürünler yeni yeni piyasaya çıkıyordu o yüzden aynı sizin gibi endişelerim vardı şuan alacak olsam vxe, dragonfly alırım.

Aklıma yattı ve bir ricam daha var 1500 lira veya altına alabilexeğim bir öneriniz var mı
https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-wireless-mouse yani belki bu ürün alınabilir ama özellikle düz m3ün (bu model) malzeme kalitesi kötü aradaki farka değmez diğeri daha iyidir

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
gayet iyi ürünlerdir sıkıntı yaşamazsınız markalar türkiyede pek bilinmese de yurtdışında seviliyorlar zaten razer steelseriesin pahalı olma sebebi marka değeri oyun oynuyor olsanız bile da v3 pro veya viper v2 pro ile bu mouselar arasındaki farkı hissedemezsiniz.bunu viper v2 pro kullanan biri olarak söylüyorum, ben alırken bu ürünler yeni yeni piyasaya çıkıyordu o yüzden aynı sizin gibi endişelerim vardı şuan alacak olsam vxe, dragonfly alırım.

https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-wireless-mouse yani belki bu ürün alınabilir ama özellikle düz m3ün (bu model) malzeme kalitesi kötü aradaki farka değmez diğeri daha iyidir
Çok teşekkür ediyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: rave
Top Bottom