Neler Yeni

15000 bin 20000tl arası iş laptopu

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
arkadaşlar oyun oynamayacağım makine projelerimi hızlı renderlayacağım photosop layıp hızlıca düzenleyeceğim yan meslek olarak yaptığım logo işinde hızlı kaydedeceğim hızlı hareket edeceğim sadece iş oyun yok bana laptop önerir misiniz? konuyu açmamın nedeni türlü türlü marka var karar veremedim apple desen birisi düz birisi air birisi pro 2017 2016 bilmem ne bilmem ne falan filan bana bu işleri yapabileceğim bir laptop önerir misiniz?

NOT:macbook larda var fakat diğer markalardan önerirsiniz diye söyleyeyim klavyesi alttan ışıklandırmalı olursa çok iyi olur ama rgb zorunlu değil beyaz olsa bile yeter

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Macbook Pro M1.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
arkadaşlar oyun oynamayacağım makine projelerimi hızlı renderlayacağım photosop layıp hızlıca düzenleyeceğim yan meslek olarak yaptığım logo işinde hızlı kaydedeceğim hızlı hareket edeceğim sadece iş oyun yok bana laptop önerir misiniz? konuyu açmamın nedeni türlü türlü marka var karar veremedim apple desen birisi düz birisi air birisi pro 2017 2016 bilmem ne bilmem ne falan filan bana bu işleri yapabileceğim bir laptop önerir misiniz?

NOT:macbook larda var fakat diğer markalardan önerirsiniz diye söyleyeyim klavyesi alttan ışıklandırmalı olursa çok iyi olur ama rgb zorunlu değil beyaz olsa bile yeter
13 inc macbook pro m1 işlemcili olan 16gb ram 512gb ssd seçin 18.700tl tutuyor kalan paraya bir adet harici ssd alırsınız birde.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Techno08

80+ Gold
İş için macbookdan şaşmayın. M1 çipli olanı çok güçlü ve çok güncel.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yoksa önerim şarj suresi sikintili
hocam ben bu konuyu çözdüm çözüldü etiketlemeyi unutmuşum şimdi ebnde macbook alacam arkadaşların dediği gibi ininal kartıma para akarıyorum dijital kartla almak için

Top Bottom