Neler Yeni

15000 Leptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk Üver
Bütçe
16000
Merhaba 15kya 16k ya falan leptop bakıyorum amacım oyun falan değil ama uzun vade gitsin diye sağlam olsun yavaş olmasın. buna göre önerileriniz varsa atabilirseniz iyi olur.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba 15kya 16k ya falan leptop bakıyorum amacım oyun falan değil ama uzun vade gitsin diye sağlam olsun yavaş olmasın. buna göre önerileriniz varsa atabilirseniz iyi olur.
Ben bunu buldum dediğini alın bence.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Burak
Ustteki atilanlarin cogunun ekrani TN. Bu butcede zaten GPU olmasi beklenmiyor da arkadaslar bir zahmet sadece CPU'suna bakip notebook onermekten vazgecin. Bu butcede daha onemli olan sey RAM yukseltmesi ve IPS ekrani olup olmadigidir. Cogu modelin ya IPS ekrani yok ya da RAM yukseltmesi yok. Asagidaki laptop alinabilir ama satici hakkinda bilgim yok.
Bir baska onerim ise ben bu butcede sifir cihazlara para vermezdim. Ikinci elde rahatlikla 3050, 3050Ti cihaz bulunur garantili olsun derseniz de 1650Ti 'li 5600H'li cihazlar bulunur. Her turlu sifira onerilebilecek cihazlardan iyi bir secenek olur sadece ekran karti olarak degil. CPU, RAM yukseltmesi, IPS ekran, daha kaliteli klavye vb. gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk Üver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu arada 2. elde önerebilirsiniz sıkıntı yok kocaelideyim varsa öneriniz sevinirim

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
IPS ekrani olup olmadigidir
Bu bütçedeki IPS paneller TN'den de kötü çıkabiliyor. HP ve Dell'de bunun örneklerini gördüm. Bu yüzden 20K altındaki cihazlarda IPS panellere temkinli yaklaşılması taraftarıyım.

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serdar Günaydın
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339