Neler Yeni

15000 TL Sistem önerir misiniz? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
10700k güzel olabilir.
bu işlemciyi mi diyorsunuz fansız yazıyor da ısınmaz mı sıvı sogutucu olsa bile ?
1598116180496.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
https://www.sinerji.gen.tr/PC-Toplama/Config/GMZ5U262
Kalaniyla depolama alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:
çöp malesef ): sıvı sogutucu lazım 1 tb hdd lazım yayın da yapıcam

İçinden stok fan çıkmıyor soğutucu almak zorundasın.
bütçemi aşar oyüzden

arkadaşlar sinerji den toplamak zorunda degilsiniz. itopyadan önermeyin hiç bir şey o kadar

bi sistem belirlesek iyi olur

ekran kartı rtx 2070 gaming x trio yada ichill olur farketmez ısınmayan modeli olsun kasa h500 iyi anakart işlemci ram ssd hdd sıvı sogutucu belırlememız lazım

@T.P.G. @crazyreign @EthemAslan @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül @e_mir

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
bak attıgın sistem bu sefer 10 numara olmuş ben bu sısteme bıraz ayar cekıyım bekle

şimdi 2 tb hdd eklıyıcem ve ramleri gskill trident z yapıcam bakalım kaç para artıda kalıcak

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/R5JA4EY5 sistemin son hali.

Son düzenleme:

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
itopyadan toplam 30k lık PC almışımdır hep sorun cıktı ama yıne ordan alasım var bu nasıl iş la :D
Siz böyle dediniz ya 5klık sistemde ben alıcam ordan bi güven eksiği gibi bişry oldu almadan erken mi dönsem dicem de başka yerde daha pahalı 😁

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
bak attıgın sistem bu sefer 10 numara olmuş ben bu sısteme bıraz ayar cekıyım bekle

şimdi 2 tb HDD eklıyıcem ve ramleri gskill trident z yapıcam bakalım kaç para artıda kalıcak

https://www.sinerji.gen.tr/PC-Toplama/Config/R5JA4EY5 sistemin son hali.
Buna 15000 verme cidden yazık günah az daha koyup attığım sistemi al ya da @T.P.G.’nin attığı sistemi sinerjide topla

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Sevgi zengi
Siz böyle dediniz ya 5klık sistemde ben alıcam ordan bi güven eksiği gibi bişry oldu almadan erken mi dönsem dicem de başka yerde daha pahalı 😁
:d valla alma desem sorunda cıkmayabılır al desem sorunda cıkabılır ama ucuz oldugu ıcın böyle sorunlar yaşıyorum :D bence alma benım tavsiyem. pişmanda olabılırsın olmayada bilirsin şans

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sistem güzel ama aynı paranın biraz daha üstüne çok daha iyisini attım hatta benim attığımı geç 10700k+Z490p alınsa dahada güzel olur
Topladım eski mesajlarda var soğutucu ve depolama çıkmıyor bir iki sayfa geri git bulursun .

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
:d valla alma desem sorunda cıkmayabılır al desem sorunda cıkabılır ama ucuz oldugu ıcın böyle sorunlar yaşıyorum :D bence alma benım tavsiyem. pişmanda olabılırsın olmayada bilirsin şans
Aynen öyle bi sorun olursa da veririm iadeye tabi alırlarsa :d

Top Bottom